Як це було: рок-гурт “Друга ріка” вперше виступив у Канадi

26 травня в Торонто відбувся  третій і найбільш масштабний концерт, організований компанією Kazka Entertainment: послухати відомий український гурт “Друга ріка”  зібралося понад 500 шанувальників справжнього українського року. Цього вечора в концертному залі Mod Club був повний аншлаг, що не дивно, адже подія викликала неабиякий ажіотаж у спільноті і квитки розлетілися швидко, “як гарячі пиріжки”.

День концерту “Другої ріки” в Торонто співпав з днем народження її соліста Валерія Харчишина, на якого після концерту чекав приємний сюрприз – солодкий подарунок із зображенням гурту, а також сувеніри, котрі будуть нагадувати лідеру цього рок-колективу про Торонто.
Відкрив концерт “Другої ріки” (як і рік тому – гурту “Антитіла) молодий колектив з Торонто «Just Band». Знайомі хіти у його виконанні звучали неймовірно, що прийшлося до вподоби публіці, вже розігрітий і готовій зустрічати метрів української сцени.
Незважаючи на те, що концерт у Торонто був останній у північноамериканському турі  “Другої ріки”, учасники гурту виклалися сповна. Неймовірні дві години драйву та живого звуку! Цей візит “Другої ріки” в Торонто перший, але точно не останній, бо місцева публіка вже зараз з нетерпінням чекає на нові альбоми та концерти гурту в Торонто.

 

 

Розривний концерт українського гурту продовжив запальним афтепаті DJ Buncha, відігравши сет хітів українських та зарубіжних виконавців.
Втретє потішивши українців Торонто незабутнім музичним святом, компанія Kazka Entertainment вже готується до майбутніх івентів. 21 червня вона організовує концерт співачки Злати Огнєвіч, а в жовтні – масштабне шоу гурту ONUKA.
 Компанія Kazka Entertainment разом із волонтерською групою “Час змін” з України  в рамках концерту “Другої Ріки” провела благодійну акцію. 10% коштів від продажу квитків та ті, що зібрані під час концерту, буде відправлено на допомогу 72 механізованій бригаді з міста Біла Церква, що на Київщині. Загалом компанією зібрано суму 1500 CAD, котру вона передала музикантам “Другої ріки”, а ті – в Україну.
 Photo by Stanislav Gamar (Keen and Posh Photography)