Жовтень 2018

Зазолотилася осінь у жовтні, вбралася пишно і стримано, як розквітла молодичка, що знає собі ціну. Знає, що з плином часу зів’яне її врода, але зараз вона прекрасна і щаслива. Осінь як талановитий художник розфарбовує кожен листочок на кущах і деревах, і вони, до цього одноманітно зелені, несподівано вибухають барвистим феєрверком. У жовтні природа вражає своєю романтичною неповторністю, тому в лагідно-теплі сонячні дні так і хочеться вирватися з полону мiської метушнi, вдихнути на повнi груди свiжого повiтря й розчинитися в ясній небесній блакиті. Благодатна осіння пора – це неповторний i пречудовий, що аж перехоплює подих, стан душі…
У чудовому настрої і з вдячністю кожна родина збереться за святковим столом у  День подяки 8 жовтня, а вже 14 жовтня прийде до нас Покрова Пресвятої Богородиці – свято воїнів, козаків та прощення.
У жовтні “Разом” прощається з вереснем оглядовими замітками і світлинами про український фестиваль на Блурі, виставку малюнків учнів художньої студії “Чарівна палітра” та перший цієї осені Ukrainian Canadian Business Networking Night.
Інтерв’ю спеціально для “Разом” дала українська співачка, волонтерка, директор мистецького проекту «Народна філармонія» Руслана Лоцман. У постійній рубриці “Наш бізнес” знайомимо наших прихильників з корпорацією Kitсhen Land та її  власниками – підприємцями Олександром Королем та Григорієм Яремчуком. Про видавця і бізнесмена – власника найбільшого у першій половині ХХ ст. видавничого концерну Галичини «Українська преса» Івана Тиктора йдеться у рубриці “Нашого цвіту”.
Любителям природи і подорожей припали до душі розповіді-замальовки і світлини авторства Миколи Сварника – у жовтні він знову потішить новою історією. Ті, хто не мислить життя без туризму на воді, дізнаються більше про привабливість річкових круїзів, а тих, хто надає перевагу мандрам сушею, зацікавить публікація про колоритне закарпатське місто Мукачево. Читайте також про цілющість непоказної шипшини і готуйте вже зараз страви за нашими рецептами.
Залишаймося разом у жовтні!