Жовтень – Листопад 2019

“Тільки вчора було ще влітку, а сьогодні вже восени!” – написала Ліна Костенко. Поети не випадково дуже  часто присвячують вірші осінній порі, бо ж вона дійсно прекрасна. Саме золотої осені, коли дерева зачаровують різнобарв’ям і шурхотить під ногами опале листя, коли прощально кружляють у небі птахи і надокучливо, мрячно і холодно січе дрібна мжичка, відчуваємо в душі сентиментальний спокій і лагідну рівновагу. Ця пора надихає на творчість та  філософські роздуми про сенс життя, тож настав час творити і визначатися з пріоритетами.
Щодо пріоритетів, то з ними давно визначилася компанія Halenda’s, мережа м’ясних магазинів якої популярна в Онтаріо, яка у вересні відзначала 40-річчя відкриття своєї першої крамниці і про яку можете більше дізнатися у цьому номері. Повернемося разом ненадовго в серпень у Сентеніал парк, де українці з розмахом святкували 28-у річницю Незалежності України
Осінню ностальгію за теплом безтурботного літа допоможуть розвіяти розповіді про відзначення вікового ювілею славетною Українською капелою бандуристів ім. Т. Г. Шевченка, концерт якої відбудеться в Торонто 10 листопада, і про те, як гастролювала у Польщі та Україні неповторно чарівна, жіночна “Веснівка”. Продовжимо знайомити вас із відомим українським гуртом ОNUKA, що 19 жовтня буде вперше концертувати в Торонто, а ось про харизматичний  “Рокаш” (Rock-H), що з Мукачева на Закарпатті, читайте в інтерв’ю для РАЗОМ композитора і вокаліста Віктора Янцо. 
  Галерею представлених у рубриці “Нашого цвіту”  імен поповнюємо новим – голлівудського актора Троя Рупташа. Не оминіть увагою статтю про потрібну і зворушливу 
Всеукраїнську ініціативу Hair for Share, мета якої допомогти перуками онкохворим дівчаткам, що внаслідок хіміо- та променевої терапії  втратили волосся.
Разом із нам побуваєте у великому місті Дніпро, де є багато цікавих і унікальних  місць, більше дізнаєтеся про цикорій (петрові батоги) і збагатите свою кулінарну книгу рецептами пастушого пирога і бісквітного рулета.
Багатьох із вас, мабуть, засмутить звістка про те, журнал РАЗОМ скоро попрощається зі своїми читачами. Останнім буде святковий груднево-січневий випуск №68, а наразі ми ще з вами.
Гарного всім Дня подяки та приємної осені!