Червень – Липень 2019

На зміну нерішучій та мінливій цьогорічній весні, що припізнилася і з цвітінням, і з теплом, нарешті прийшло літо, аби потішити усіх свіжою городовиною і садовиною, цікавими незабутніми подорожами та чудовими уїкендами, сонячними днями і теплими солов’їними ночами. Райська пора щасливої гармонії та свободи пролетить стрімко, як безтурботні канікули, тому поспішайте сповна насолоджуватися нею, жити і наповнюватися літом, ловити його кожну радісну мить.
   У багатьох країнах світу у третю неділю червня вшановують татусів, і цього року 16 червня разом зі світовою спільнотою День батька вперше як офіційне державне свято буде відзначати Україна. 1-го липня урочисто і весело, концертами, парадами і феєрверками Канада святкуватиме свій 152-й день народження.
   З чим завітав до вас “Разом” першого літнього місяця? Найперше, з оглядами цікавих і важливих подій у громаді Торонто, як-от урочиста академія з нагоди 70-річного ювілею Світової федерації українських жіночих організацій (СФУЖО), святкування Дня вишиванки, концерт українського рок-гурту “Друга ріка”.
   Компанію Elite Floral Design презентуємо в рубриці “Наш бізнес”. Читайте ексклюзивні інтерв’ю, яких у цьому номері два: з лідером українського гурту «Yurcash» Юрком Юрченком та найшвидшим у світі піаністом-віртуозом Любомиром Мельником.
   До уваги прихильників “Разом” також розповіді про проект “Моршинська. Голос води” – перший музичний твір, створений природною водою карпатських річок, озер і водоспадів, та фонд “On 3 wheels”, який здійснює мрії людей з особливими потребами про мандрівки. У червні з концертом у Торонто виступить Злата Огнєвіч, про творчу співочу кар’єру якої можете читати вже зараз.
   Дізнаєтеся з червневих публікацій журналу про багате історією, людьми і пам’ятками містечко Гвіздець та напрочуд квітучу і цілющу черемшину.