Грудень 2018 – Січень 2019

Зима, а ще як з пухнастим сніжком та без тріскучих морозів, тиха і сонячна, без буревіїв   – це казковий час року, який дарує відчуття піднесення, радості і очікування дива від Дня святого Миколая, Різдва Христового, Нового року, Василя і Маланки, Водохреща. Вже зараз передсвяткова атмосфера панує скрізь: у сувенірних магазинчиках і величезних торгових центрах, де купуємо подарунки для рідних і знайомих, вона в яскравому оздобленні  вулиць і парків, фасадів будинків і головне – в наших душах. Готуючись до зустрічі улюблених новорічно-різдвяних святу, кожен живе надією, що в прийдешньому році в його родині, як і в рідній країні, все буде добре: любов і злагода, мир і достаток.
Дуже болить українцям, що і 2019 рік вони зустрічатимуть з війною та багатьма проблемами, але впевнені: незламний дух та віра в перемогу допоможе їм здолати ворога і труднощі та зажити щасливо. Без сумніву, підтримка України всім світом та радість і тепло зимових свят зміцнять їхню віру, додадуть сили боротися і перемогти – інакше не може бути.
Прощаючись із 2018 роком, який зістарився і ось-ось  уже стане історією, завдяки груднево-січневому “Разом”, де багато привітань з Новим роком та Різдвом, статті про найголовнішу страву Святої вечері та як зустрічати 2019 рік, ви ще більше пройметеся радісним відчуттям наближення зимових свят. Цей номер поверне вас трішки у осінь та нагадає про цікаві мистецькі події, яких було чимало в культурному житті української громади у листопаді.
Неодмінно зацікавлять читачів інтерв’ю: з Яриною Квіткою, котра разом зі своїм чоловіком В. Муляром створила мандрівний гурт “Фолькнери”, та ще одне дала для “Разом” засновниця першої в Україні майстерні INDPOSHIV з пошиву чоловічих костюмів Катерина Возіанова. Рубрика “Наш бізнес” розповідає про кондитерський бізнес Наталі Шевців The Cake Smith. Про українську фігуристку, олімпійську чемпіонку Олену Савченко, виступ якої у Пхьончхані називають “шедевром на льоду”, читайте у рубриці “Нашого цвіту”.
Вже зараз дізнавайтеся тут, як підготувати житло для продажу під час свят та про обов’язкове автострахування в Канаді.
Як завжди, свіженькі рецепти для хазяйновитих жіночок, а казочка і  віршики – для милих діточок.
Живіте щасливо, живіте багато,
Успішно, світло і крилато!
У році новому і на Різдво
Хай скрізь панує щастя і добро!
Команда журналу РАЗОМ