Серпень-Вересень 2019

Мабуть, ви теж помітили, що жодна пора року не минає так швидко, як літо. Немов солодкий сон, пролітає воно, щедро потішивши теплом, обдарує переважно світлими емоціями і чудовою засмагою, додасть наснаги гарним відпочинком та й тікає у блакитну далечінь. Як кажуть у народі, після Першої Пречистої (28 серпня) літо остаточно повертає на осінь.
Щороку 24 серпня відзначаємо День Незалежності України – головне державне свято зі вшанування пам’яті українських героїв-патріотів, котрі поклали своє життя на вівтар служіння Вітчизні, боролися за жадану незалежність, та тих, хто і зараз стоїть на її сторожі. Святкування, приурочені Незалежності України, відбуваються по всьому світу, зокрема і в Канаді. 
У цьому номері “Разом” читайте розповідь про відзначення Освітньою фундацією Петра Яцика 10-річного ювілею Постдокторської програми імені Петра Яцика в Університеті Торонто та, зокрема, про її величезне значення в популяризації України в світі.
В інтерв’ю з відомою українською  акторкою, журналісткою і телеведучою Яніною Соколовою дізнаєтеся про те, як вона боролася з тяжкою недугою, та про її новий мультимедійний проєкт для підтримки онкохворих “Я, Ніна”. Ірина Швайдак – вокалістка, авторка текстів пісень та неофіційна прессекретар львівського музичного гурту “Один в каное” в своєму інтерв’ю для “Разом” повідала про творчість та життя загалом цього популярного колективу. Не омини увагою, читачу, ще одне ексклюзивне інтерв’ю, в якому  дизайнер, стиліст, іміджмейкер та засновниця ETHNO_FASHION_by_POTLOVA Катерина Потлова знайомить зі своїми натхненними фотопроєктами, головні героїні яких – українські жінки.
У рубриці “Наш бізнес” представляємо вам  сімейного лікаря д-ра Тараса Нагірного та його приватну практику. 
Сподіваємося, що вас зацікавить стаття, присвячена 200-річчю  прем’єри на сцені Полтавського театру вистави «Наталка Полтавка» – безсмертної п’єси Івана Котляревського, яка стала візитною карткою українського театру в Україні і за її межами. Пропонуємо здійснити заочну мандрівку до південного українського міста Миколаєва, а також більше дізнатися про мальву, без якої неможливо уявити собі давнє і навіть сучасне українське село та яка стала одним із символів України.  Нашим читачам, котрі люблять випічку з вишнями, радимо чимскоріше братись до готування завиванців за рецептом від “Разом”.