V-й БЛАГОДІЙНИЙ МАРАФОН  “ДІТИ ТОРОНТО – ДІТЯМ УКРАЇНИ”

 

Уже 5-й рік поспіль у червні  Міжнародною організацією українських громад «Четверта хвиля» у співпраці з літературно-артистичним товариством “ЛАТКА”, Шкільною радою Конгресу українців Канади, відділ Торонто, та ГО Help Us Help The Children проведено благодійний марафон «Діти Торонто – дітям України». Під час заходу, який тривав 4 години,  волонтери збирали та пакували у посилки іграшки, одяг, канцелярське приладдя, а всі бажаючі  могли зробити і грошові пожертви. Завдяки корпорації “Міст” посилки доправлено в Україну і передано тим, хто потребує допомоги та підтримки: дітям, що виховуються в сиротинцях, та сім’ям  загиблих героїв війни на Сході.
 
Яскрава та насичена концертна програма  виступів юних талантів, виставка картин канадських і українських художників, творча майстерня для дітей – всі ці заходи в рамках важливого і надзвичайно потрібного традиційного благодійного марафону “Діти Торонто – дітям України” були цікавими і привабливими для всіх. Віриться, що малі учасники Марафону та гості цього свята обов’язково з нетерпінням чекатимуть наступного літа, щоб знову передати трішки своєї любові українським ровесникам, яких не надто пестить життя.
 
“Дякуємо українській громаді Торонто та околиць! Ми дійсно щасливі, що спільно змогли передати  з Канади тепло наших сердець діткам в Україну!”  – сказала зокрема, звертаючись до всіх, хто долучився до Марафону,  член дирекції “Четвертої хвилі” Таміла Карпик.
 
Приєднуйтеся до добрих ініціатив, адже разом легше творити добро!