Журнал РАЗОМ  – частинка України у вашому домі.


У травні 2013 року якраз на Великдень українці в Канаді отримали приємний подарунок – перший номер глянцевого журналу  РАЗОМ. З того часу це щомісячне видання українською мовою залюбки читають і ті, хто народився в Канаді, і хто живе  тут уже не один десяток літ, і новоприбулі іммігранти; дорослі і діти; ті, хто добре володіє українською і хто тільки починає її вивчати чи прагне знати краще – всі, хто шанує своє українське коріння, хто любить Україну, кому небайдужа її доля.Назву “Разом” журнал отримав не випадково, адже значення цього слова зрозуміле кожному українцю: спільно, вкупі, гуртом, що якнайповніше відповідає меті видання – консолідація української спільноти в Канаді та світі, нерозривний зв’язок різних поколінь українців, що базується на одвічних духовних та культурних цінностях.

Тематика публікацій в РАЗОМ доволі широка: українські свята й традиції,  культура і мистецтво, славетні та маловідомі, чи й зовсім невідомі, сторінки історії, події громадського життя, бізнес, виховання, мода тощо. Основні рубрики журналу сформовані з урахуванням інтересів і уподобань читачів, де вони завжди знаходять корисну інформацію, ексклюзивні інтерв’ю чи статті про відомих і  успішних людей, розповіді про мистецькі колективи і окремих митців, про українські міста і найчарівніші місця в Україні та багато іншого.

Журнал поширюється безкоштовно у популярних серед українців громадських закладах Великого Торотно (GTA).  У всіх канадських провінціях передплатники журналу читають друковану копію видання, а в інших країнах – скрізь, де є Інтернет – онлайн версію.
Журанал РАЗОМ має змогу тішити своїх прихильних читачів кожним новим номером, завдяки підтримці Медіа Групи РАЗОМ партнерами – рекламодавцями.

Archive

Журнал РАЗОМ в цифрах

  • 3000

    ЩОМІСЯЧНИЙ ТИРАЖ

  • 500+

    ЦІКАВИХ СТАТЕЙ

  • 90+

    МІСЦЬ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ

Де взяти журнал: