Незалежність України святкують у Торонто масштабно – огляд

Найбільше українське свято північноамериканської діаспори до Дня Незалежності, яке традиційно відбувається в Сентеніал парку (Centennial Park) у Торонто. Ось і цьогоріч 24 серпня тут зібрались тисячі канадських українців, представники духовенства, політики, громадські лідери, що не проминули добру нагоду знову зібратися разом та масштабно продемонструвати свою єдність з народом України, а також повеселитися і насолодитись усім, що підготували організатори свята до цього дня. Яскрава концертна програма, запашні і смачні українські страви, ярмарок, вечірня танцювальна забава -це ще не повний перелік фестивальних заходів у Сентеніал парку.
Родзинкою концерту став виступ Оксани Мухи – заслуженої артистки України, переможниці «Голосу країни» 2019, лауреатки гран-прі першого Міжнародного конкурсу українського романсу ім. Квітки Цісик. Прекрасним вокалом, щирістю і любов’ю до пісні Оксана закохала в себе глядачів, які довго не відпускали її зі сцени.
Улюбленим серпневим фестивалем у Сентеніал парку завдячуємо торонтському відділенню Конгресу українців Канади, спонсорам і волонтерам.

Більше фото зі свята на www.ucctoronto.ca
Фото: Микола Сварник; Медіа-група РАЗОМ