МРІЯ І СПОРТИВНЕ МАЙБУТНЄ СОФІЇ ФЕДОРЕНКО

У 14-річної Софії Федоренко вроджені вади розвитку спинного мозку та хребта (Spina bifida), нижня млява параплегія. Вона перенесла 10 складних операцій, проте змушена пересуватися в інвалідному візку.
Софія – восьмикласниця, освіту здобуває за домашньою формою навчання. Дівчинка дуже розумна, талановита, має різнобічні інтереси. Найбільша її пристрасть – плавання, яким займається з раннього дитинства. Софія мріє стати професійною плавчинею і для здійснення своєї мрії наполегливо тренується. Заняття плаванням дало їй можливість відчути радість від власних досягнень, але вона не задовольняється ними. Софія – член параолімпійської збірної команди м. Києва з плавання, чемпіонка Києва, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів та кубків України з плавання, майстер спорту України.
Наразі головною ціллю дівчини є участь у Чемпіонаті світу з плавання, який проходитиме в Малайзії, та в Паралімпійських іграх 2020 в Токіо. Для ефективної та гідної підготовки до міжнародних змагань, для підвищення спортивної майстерності та покращення спортивних результатів Софія потребує щоденних інтенсивних тренувань у басейні, зокрема індивідуальних тренувань з тренером.


У Святошинському районі, де мешкає родина Федоренко, є єдиний басейн, що в спортивному клубі «Sport Life» (вул.Симиренко 1), прилаштований до потреб інвалідів-візочників. Одне персональне заняття з тренером тут коштує 500 грн, отже в місяць на тренування потрібно близько 10 000 грн.
До нас звернулася мати Софії Анжеліка Федоренко з проханням про допомогу: “На сьогодні наша сім’я не може власним коштом оплатити підготовку нашої доньки до міжнародних змагань та персональні заняття плаванням. Я не працюю як матір, що доглядає дитину-інваліда, мій важко хворий чоловік (інвалід II групи) зараз теж не працює.


Добрі справи не залишаються непоміченими. Вони, як маяки, світять тим, хто чекає допомоги. Допомагаючи, ви даруєте іншим радість і надію. Кожна добра справа, навіть незначна, окриляє та душевно збагачує того, хто її зробив, і завжди повертаються до людини сторицею. Дуже прошу вас, якщо змога, допомогти нашій Софійці займатися її улюбленим плаванням, покращувати результати, досягати нових спортивних рекордів і перемог.
З повагою та надією на вашу підтримку Федоренко Анжеліка Іванівна”.
Хто бажає і може допомогти Софії Федоренко, звертайтесь: тел. в Україні 050 4437750 або fedorenko2007@bigmir.net
@АнжеликаФедоренко

Posted in: