Mad Heads CA “запалював” у Торонто

  • Вадим Красноокий  (фронтмен, вокал, гітара);

  • Антон Бабич (барабани);

  • Сергій Чекмак (гітара, беквокал);

  • Максим Негодін (бас, беквокал);

  • Макс Фостер (труба);

  • Нік Маршал (тромбон).

7 грудня в одному з найкращих клубі Торонто The Mod Club Theatre, який усе частіше приймає українські заходи, відбулася помітна подія в музичному житті Торонто – великий сольний концерт гурту Mad Heads CA. Організований він івент-компанією Kazka Entertainment, діяльність якої спрямована на створення якісних, яскравих музичних подій-свят за участю найпопулярніших виконавців з України.

Саме таким був концерт Mad Heads CA, що зібрав близько 500 шанувальників як гурту зокрема, так і української музики загалом. Розпочався вечір виступом інді-поп-гурту Farewell Summer та співачки Jacqui Verellenу – молодих торонтських артистів, котрі підняли настрій публіки і передали естафету хедлайнеру Mad Heads CA. Крім популярних хітів, які разом з хлопцями співав увесь зал, гурт виконав прем’єрну композицію “Прощавай!”.

Як і обіцяли організатори, цього вечора на сцені The Mod Club Theatre було багато сюрпризів, зокрема поява фантастичної співачки, заслуженої артистка України Міри Солов’яненко та виконання нею у дуеті з Вадимом Краснооким пісні “Найкраща мить”. Ще дві пісні в оригінальній роковій обробці лідер Mad Heads виконав разом із солісткою українського гурту “Довіра” Стейсі Ярофєєвою.

Концерт гурту Mad Heads CA в Торонто – це 3 години драйвової української музики та шалених танців, і, хоч артисти виклалися сповна, ще кілька пісень виконали “на біс”. Гадаєте, після концерту і гарячих оплексів вечірка закінчилася? Аж ніяк: для особливо витривалих була афтепаті від кращих місцевих діджеїв, мікси сучасних українських пісень і світових хітів зіграли DJ Unlisted та DJ Buncha.

До речі, дата концерту гурту в Торонто майже співпала з днем народження Mad Heads (8 грудня) та ще й з 1-ю річницею компанії Kazka Entertainment, про що оголосив її засновник Вадим Горенюк, отож глядачі, крім музичної події, водночас побували і на гучному подвійному святі Birthday Party.

Отакі концерти, як гурту Mad Heads CA, щонайкраще сприяють єднанню українців за межами України, приносять радість, додають оптимізму і бажання робити спільні справи

Бажаємо великих творчих звершень Mad Heads CA і чекаємо нових крутих вечірок від Kazka Entertainment!

Фото: Олег Божик