KAZKове музичне Торонто восени!

Так звучить нова українська музика! 

19 жовтня концерт суперпопулярного гурту ONUKA, найбільший у його північноамериканському турі, став для українців Торонто найяскравішою музичною подією 2019 року. Гурт вперше виступив у Торонто, причому в повному складі, і зібрав аншлаг у The Phoenix Concert Theatre. Це був не просто концерт, а справжнє феєричне музичне шоу, що надовго запам’ятається торонтівцям: органічний мікс електроніки, актуальної попмузики та української етніки в живому виконанні, з використанням багатьох незвичайних національних інструментів та магічних світлових ефектів. Концерт ONUKA – вже п’ятий та найбільший, організований компанією Kazka Entertainment.

.

22 листопада співачка-бандуристка з України Марина Круть (KRUTЬ) зібрала повний зал ресторану “Золотий лев” у Торонто. Вона презентувала свій новий альбом «ALBINO», а також потішила глядачів неочікуваними обробками традиційних українських пісень. Бандура в руках Марини Круть звучала по-новому свіжо і неповторно.

Разом зі співачкою на сцені виступили талановиті музиканти з Торонто (вперше у цьому складі!) Антон Бабич (кахон), Максим Негодін (бас) та Сергій Чекмак (гітара).

Голос Марини разом із мелодійними струнами її бандури утворювали чарівні, сповнені щирості та ніжності звукові сплетіння, що полонили публіку.

Бажаємо Kazka Entertainment організувати ще багато успішних як великих крутезних, так і затишних душевно-родинних концертів.