КАZKA Entertainment – щоразу велике музичне свято

Багато українців, живучи за кордоном, не втрачають зв’язок з рідним культурним середовищем, цікавляться сучасними тенденціями музики в Україні, мають улюблені гурти і виконавців та спостерігають за їхньою творчістю. Справжнє свято для шанувальників цього виду мистецтва – концерт музичного улюбленця. Для організації жаданих зустрічей фанів і виконавців у Торонто, для того, щоб популярна українська музика звучала на великих сценах міста та збирала незабутні вечірки, Вадимом Горенюком була створена івент-компанія Kazka Entertainment.

Народився засновник компанії в чарівному місті Біла Церква, що на Київщині. Після закінчення школи переїхав до столиці, де здобував вищу освіту в Київському національному авіаційному університеті. 2013 року отримав червоний диплом магістра зі спеціальності “Міжнародна економіка”, а ще до закінчення університету почав працювати у великій міжнародній компанії Beko спеціалістом з логістики. В період навчання у рамках студентської програми Вадим двічі бував у США. «Мені пощастило провести два чудових літа і попрацювати в місті Вашингтон та побачити інші міста країни. Цей досвід змінив мій світогляд. Відтоді мене не покидало бажання спробувати пожити певний час за кордоном, тому і зважився на переїзд до Канади”, – розповів Вадим.

   Наприкінці 2013-го року народ України піднявся на боротьбу з тодішнім диктаторським режимом. Вадим був активним учасником Революції Гідності, на Майдані проводив фактично весь вільний від роботи час. Хоча сьогодні в Україні загалом складна ситуація і триває війна на сході країни, Вадим впевнений: 2014 року український народ переламав хід історії і назавжди визначив напрямок руху своєї країни.

   У Торонто Вадиму довелося знову сісти за парту. В Seneca College він вивчав дві програми: Global Logistics and Supply Chain Management та International Business Management. По закінченні коледжу В. Горенюк почав працювати в головному офісі компанії Mercedes-Benz Canada.

   Він згадує: “В Торонто мене приємно вразила місцева українська громада. Просто неймовірно, як українці Канади тут, далеко від Батьківщини так чудово зберігають і передають з покоління в покоління українську мову, культуру, музику. Приємно здивувала велика кількість різноманітних заходів у місті, організованих нашою діаспорою, але мені бракувало якраз сучасної української музики – того, що зараз актуально в Україні”.

   Саме це наштовхнуло Вадима Горенюка на думку щодо створення компанії з організації якісних музичних подій для популяризації в Торонто сучасної української музики. Деякий час він виношував ідею, а наприкінці 2017-го народилася його компанія Kazka Entertainment. Досвіду в цій сфері у Вадима не було, тому він інтенсивно та глибоко вивчав концертну діяльність і водночас вибудовував зв’язки з організаторами в США та Канаді. Зрештою в Kazka Entertainment закипіла робота з організації першої музичної події – концерту гурту “Антитіла”. “Для нас як компанії без досвіду та портфолію, – каже Вадим, – надзвичайно важливо було якнайкраще організувати оцей перший концерт. Ми вдячні хлопцям з гурту «Антитіла», які повірили в нас та довірили нам проведення їхнього виступу в Торонто. Складність була ще й у тому, що разом з рекламою концерту нам потрібно було робити промо новоствореної компанії, адже люди не знали і не чули про нас. Ці два фактори змушували нас працювати щосили і безупинно”. Витрачений час і зусилля дали хороший результат: у квітні 2018 концерт гурту “Антитіла” в Торонто став найбільшим у турі з 10 міст США та Канади, зібравши понад 450 людей.

   Вадим та члени його команди дуже відповідально ставляться до підготовки концерту і буквально все – від вибору закладу до фіналу – прагнуть зробити на високому рівні, щоб і вони як організатори, і виконавці, і публіка отримали справжнє задоволення від музичної події. Він зізнається, що працює переважно з тими артистами, котрих любить слухати і від яких сам “горить”, тож, мабуть, якраз тому надзвичайний успіх мав організований компанією В. Горенюка великий концерт гурту Mad Heads CA, що відбувся наприкінці 2018-го в The Mod Club Theatre – одному з найкращих клубів Торонто. Крім організації концертів, у сферу діяльності компанії входить допомога українським артистам у пошуку партнерів для співпраці в США та Канаді, вона бере участь в організації туру гурту чи сольного виконавця, а іноді сама виступає ініціатором туру.

   Безперечно, завдяки Kazka Entertainment відчутно пожвавішало життя українського музичного середовища в Торонто, що найбільш радо сприйняла молодь міста, яка не тільки приходять на концерти, але й волонтерить під час їх проведення.

Вадим Горенюк особисто часто підтримує різні благодійні ініціативи місцевої української громади, спрямовані на допомогу українській армії, дітям-сиротам тощо.

   “В якийсь момент я зрозумів, що наші івенти повинні бути не лише розважальними, але й приносити користь людям. На початку 2019 року вперше долучилася до благодійності вже й компанія Kazka Entertainment. Волонтерська організація “Час Змін” в моєму рідному місті збирала кошти на генератор для зенітно-ракетного полку з Білої Церкви, отож ми з радістю переказали кошти на цю добру справу і неодмінно, якщо зможемо, будемо підтримувати інші благодійні проекти”.

   Організація концерту – справа дуже трудоємна (візи, переліт, проживання артиста) і потребує неабияких фінансових витрат, тому, зі слів Вадима, без допомоги спонсорів було б неймовірно складно реалізувати задумане. Також він підкреслює, що Kazka Entertainment відкрита для співпраці з усіма бізнесами, яким цікаво розмістити рекламу під час промо-заходів і безпосередньо на самих концертах, та запрошує активних молодих людей долучатися до його команди.

   Планів та ідей у Вадима Горенюка багато, вже в травні та червні відбудуться перші два концерти 2019 року. Сьогодні він веде перемовини з кількома українськими артистами, плануються тури на осінь і навіть на початок 2020 року. Вадим запрошує підписуватися на сторінки Kazka Entertainment у Facebook та Instagram, щоб бути в курсі нових цікавих музичних подій.

   

”Бажаю читачам РАЗОМ завжди залишатись українцями, підтримувати українське і Україну. Нехай музика вам у цьому допомагає, а компанія Kazka Entertainment робитиме все для того, щоб ваше дозвілля було цікавіше, культурне життя – різноманітніше. Вже 26 травня 2019 року в The Mod Club Theatre в Торонто відбудеться велика музична подія – концерт легендарного рок-гурту “Друга Ріка”. Приходьте та приводьте друзів. Усе буде казково!” Вадим Горенюк.