Гурт «Антитіла» у Торонто – музична подія весни 2018

«І красиво, все у нас красиво!» – цими словами з пісні можна назвати неймовірний концерт одного з найпопулярніших поп-рок-гуртів України «Антитіла» 29 квітня в Торонто, організований командою KAZKA Entertainment у Mod Club Theatre. Українські виконавці буквально вибухнули на сцені драйвовою українською музикою. Про північноамериканський тур, нові проекти та круту молодь Торонто розповів фронтмен гурту Тарас Тополя.

Тур Канадою та США

«Антитіла» не вперше в Канаді, ми були тут уже кілька разів, а відвідувати Ніагару для нас, мабуть, стало традицією. Маємо дуже напружений концертний графік: позавчора Нью-Йорк, учора Клівленд, сьогодні Торонто. Загалом наш тур ТDME (ТАМ, ДЕ МИ Є) триватиме 3 тижні, впродовж цього часу відбудуться концерти у 10 містах, а фінальний дамо у Вінніпезі. Торонто – місто з неймовірною атмосферою, тому в ньому ми затримаємося аж на 2 дні. Звичайно, непросто долати довгі відстані і відіграти стільки концертів, але музику, як і нас, не спинити!

Про англомовний альбом

Ми співаємо тільки українською і, думаю, це супер! Гурт планує зробити англомовну версію кількох пісень, щоб у такий спосіб стати ближче канадським і штатівським слухачам! Про вихід “Антитіл” на американський музичний ринок говорити ще рано, але наші плани досить амбітні, тому рухаємося вперед.

Про сучасну українську музику

Історія твориться на наших очах, а ми творимо сучасну українську музику і хочемо показати це світові. «Антитіла» грають про сучасне, про те, що турбує і зворушує.

Про канадську молодь

Українці Канади неймовірні! Коли виходимо на сцену, стараємося відіграти на 100%, дати публіці ті емоції, заради яких вона, власне, прийшла на наш концерт. Звичайно, та шалена підтримка української громади, яку ми бачимо тут, надихає нас на нову музику і нові проекти. Я точно знаю, що “Антитіла” повернуться до Канади з новими проектами, тож побачимося знову, друзі!

Слово від організатора KAZKA Entertainment Вадима Горенюка

На цей концерт гурту “Антитіла” багато людей чекало півроку, і я думаю, що нам вдалося здійснити крутий проект на 100%. Звичайно, самі б ми не впоралися, тому дякую за підтримку всім нашим глядачам, волонтерам і, зокрема, спонсорам: медіа-групі Razom, корпорації Meest, Українській кредитовій спілці, Контакт, Forum TV.

KAZKA Entertainment має ще чимало чудових проектів, отож незабаром побачимо значно більше сучасної української музики у Торонто!!

Фото: Олег Божик