Halenda’s 40 років тішить канадців смачними ковбасами

7 вересня відома і популярна серед українців Онтаріо мережа м’ясних магазинів Halenda’s відсвяткувала 40-річчя з часу відкриття своєї першої крамниці в місті Ошава (Oshawa, ОN). Сьогодні компанія Halenda’s Meats – сімейний бізнес, заснований 1979 року Михайлом Галендою і тепер очолюваний його сином Річардом, – уже має магазини у Вітбі (Whitby, ON), Кларінгтоні (Clarington, ON) та в Міссісазі (Mississauga, ON).

    У Канаді, куди пан Михайло Галенда іммігрував у 1951 році, він чимало пропрацював у м’ясній промисловості та й після виходу на пенсію (1978 р.) не хотів сидіти без діла. От тоді-то народилась компанія Halenda’s Meats, яка спершу називалася “M&D Meats”, що означало “Mom and Dad” або “Michael and Doreen” – імена засновника та його дружини. 1988 року компанія, в якій тепер працює багато членів родини Галенда, взяла назву “Halenda’s Meats”.

    Бізнес пана Михайла стрімко зростав: 1985 року в Ошаві відкрився ще один магазин, а за ним і ковбасний завод, потім  – крамниці у Вітбі, Пікерінзі (Pickering), Боуманвіллі (Bowmanville) та Міссісазі. Продукцію Halenda’s також можна придбати на фермерському базарі St. Jacob’s. У 2005 році було створено новий підрозділ компанії “The Meat Depot”, 2011-го – відкрито ще один ковбасний завод у Міссісазі, потім свій нині найбільший магазин за адресою 2110 Dundas St E.

    Упродовж багатьох років продукція Halenda’s Meats перемагала на найпрестижніших конкурсах м’ясних виробів в Онтаріо і завдяки цьому проклала собі шлях до полиць великих супермаркетів, як-от Sobeys та Metro. На сьогодні в компанії працює майже сотня людей. За кілька місяців відкриється нове виробництво площею 40,000 ft2 (3700 m2), що будується в Етобіко.

    “Філософія мого тата, який помер 2015-го, полягала у тому, щоб кожного клієнта зробити щасливим. Якщо він, я, всі ми робитимемо так, то інші наслідуватимуть це як орієнтир, – говорить Річард Галенда. – Дякуємо всім, хто допоміг зробити бізнес батька успішним і хто сьогодні святкує з нами”.
    7 вересня святкування 40-річного ювілею відбулося в усіх крамницях Halenda’s: 40 перших відвідувачів отримали подарунки, зробили благодійне BBQ з ковбасою на булочці, а виручені кошти передали в Children’s Breakfast Club.

    Якщо ви хочете купити найсвіжішу курятину чи свинину, яловичі стейки, витримані та професійно нарізані, найсмачніші ковбаси, заморожені вареники, смаколики з України і європейські делікатеси, то вам – у Halenda’s.