Фіналістки конкурсу «Міс українська Канада»!

Вітайте! Фіналістки конкурсу «Міс українська Канада»!
Шоу «Міс українська Канада» проходитиме під гаслом «Святкування української культури, таланту і мистецтва». Окрім репетицій фінального концерту, відвідування майстер-класів і занять з хореографії, дівчата вже зовсім скоро почнуть готувати виступи для представлення своїх талантів, вивчати специфіку українського костюму різних регіонів України та працювати над ідеями соціальних проектів. Пропонуємо стислу інформацію про кожну з учасниць, аби й ви дізналися, хто вони – фіналістки конкурсу «Міс Українська Канада 2016».

 

Валя-Бутенко-3Валентина Бутенко, 20 років, Торонто, ON

Народилася Валентина в Торонто. Навчалася грі на фортепіано в консерваторії Торонто. Наразі вона студентка  Університету Торонто, водночас працює в кредитовій спілці «Будучність» і займається вокалом. Разом з батьком і братом бере активну участь у благодійних заходах, де разом співають. Захоплюється дівчина акторською грою та мріє стати професійною співачкою.

Для Валентини цей проект – можливість популяризувати світу унікальну культуру і традиції українського народу. Як учасниця конкурсу, хоче пояснити людям, чому необхідно допомогати і підтримати Україну нині, а також долучитися до реалізації важливих соціальних проектів і принести користь нашій громаді.

 

 

Оля-Танчак-(1) Оля Танчак, 20 років, Торонто, ON

     Торонто для Олі – рідне місто. Зараз вона навчається в Університеті Райерсон на факультеті “Мода і дизайн”. У вільний від навчання час працює івент-менеджером, захоплюється спортом, зокрема бойовим гопаком, також вона володар блакитного поясу з карате-до.  Оля –  активна учасниця життя української громади Торонто, працює на численних показах моди. Захоплюється творчістю Ліни Костенко і сучасною українською музикою.

     Оля вважає, що для неї проект – це можливість ще раз відчути себе частиною великої української громади в Канаді, навчитися ефективніше допомогати Україні і мотивувати інших проявляти інтерес до їхньої культури і коріння.

 

Яна-БіликЯніна  Білик, 29 років, Торонто, ON

                Яніна – випускниця Національного університету «Острозька академія», де вивчала історію джазу та його взаємодію з сучасною культурою. Наразі працює викладачем вокалу і фортепіано, навчає діток. Виступає на різноманітних концертах і фестивалях Канади та на благодійних заходах. Хобі дівчини – читання, йога, перегляд документального кіно.

                Вважає, що на конкурсі зможе відкрити для себе щось нове в українській культурі і охоче поділиться тим, що живе в ній. Радіє чудовій нагоді зустрітися з талановитими інтелігентними українками, які своїми знаннями та ідеями сприятимуть відродженню і розвитку культури українського народу. Рідне місто Славута (Хмельниччина).

 

 

Bohdana-Kulia-(4)Богдана Куля, 20 років, Торонто, ON

          Богдана – студентка Віндзорського університету, де навчається на бакалаврській програмі з комерції за напрямком “бізнес-адміністрування”. Закінчила Київську школу мистецтв по класу фортепіано і по класу балет. В Університеті Віндзора Богдана заснувала студентський Клуб моди. Захоплюється, мистецтвом, зокрема і українською літературою.

    Від проекту дівчина з нетерпінням чекає і цінного досвіду, і нових знань, і гарних друзів. Богдана переконана, що зможе тут більше дізнатися про те, як українці, народжені в Канаді, зберігають українську культуру, що, безперечно, мотивуватиме її та всіх учасниць конкурсу до активнішої участі в житті канадсько-української спільноти. Рідне місто Київ.

 

Anastasiya-Myronenko-(3)Анастасія Мироненко, 20 років, Торонто, ON

У 17 років Анастасія самостійно, без батьків, приїхала в Канаду. Закінчила Хамбер-коледж за напрямом “Бізнес-маркетинг”. У 2013 році перемогла в Провінційних змаганнях з маркетингу в Онтаріо. Нині працює в кредитовій спілці «Будучність». У вільний час займається йогою, подорожує. Любить фотографію, захоплюється творчістю Сальвадора Далі, сучасною модою і українською культурою. Створила групу в соціальних мережах для розповсюдження інформації та координації дій щодо допомоги українській армії.

                Анастасія очікує від конкурсу цікавих знайомств, а ще хоче відкрити у собі нові здібності і визначити нові цілі для самореалізації. Участь у «Міс Українська Канада» для неї – це нагода здобути нові знання і досвід та поділитися своїми з іншими. Рідне місто Дніпропетровськ.

 

Марія-СолдатенкоМарія Солдатенко, 18 років, Торонто, ON

                Дівчина навчається в коледжі Джорджа Брауна за програмою “Ділове адміністрування та маркетинг”. Захоплюється фотографією та поезією, сама пише вірші. Отримала декілька сертифікатів і літературних нагород Малої академії наук України. Займається волонтерською діяльністю.

                Участь у проекті для Марії – це вдале поєднання корисної праці, отримання нового цікавого досвіду і задоволення. Вона сподівається, що з цього конкурсу почнеться нова сторінка в її житті. На “Міс Українська Канада” дівчина презентуватиме свої авторські поетичні твори, а також запропонує цікаву ідею волонтерської ініціативи щодо підтримки України. Рідне місто Маріуполь.

 

 

Анна-Мовчанюк_2Анна Мовчанюк, 24 роки, Торонто, ON

                Анна – магістр зі спеціальності “Міжнародна економіка”, ступінь отримала в  Київському національному університеті ім. В. Гетьмана. Наразі навчається в Сенека-коледжі, закінчує Програму з корпоративних комунікацій. Вона захоплюється модою, технологіями PR-у і пише прозу.

                Головним для Анни є участь, а не перемога в конкурсі. Під час змагання робитиме все можливе, щоб гідно представити українську культуру в Канаді і довести: саме особистісні позитивні риси відіграють важливу роль у житті людини. Рідне місто Київ.

 


Alina
Аліна Тотська, 19 років, Торонто, ON

                Аліна – студентка, навчається на програмі з медичних наук в Університеті Йорка. Проходила стажування в декількох стоматологічних клініках Торонто. Професійно займається бальними танцями, має численні нагороди за перемоги у змаганнях. У 2015 році стала срібним призером Чемпіонату Канади. Захоплюється  дівчина грою на фортепіано та сокером, у вільний час катається на лижах, відвідує українські концерти, займається волонтерською роботою у фуд-банках.

                Так як Аліна любить змагатися, любить сцену і творчу атмосферу, то для неї участь у цьому  молодіжному українському проекті – ще одна можливість проявити себе, як українка, в Канаді і продемонструвати свої здібності.  Рідне місто Тернопіль.

 


Anastasiya-Hryniak-(1)Анастасія Гриняк, 28 років, Торонто, ON

Займалася дослідженням іспанського класичного театру, захистила докторську дисертацію в Університеті Торонто. Окрім української, володіє ще шістьма мовами.  У вільний час грає у театрі «Заграва», захоплюється латиноамериканськими танцями, виступає в категорії «Pro-Am».

                Анастасія налаштована отримати багато від участі у цьому проекті:  поєднавши кілька напрямів мистецтва, висловити свою любов до України та отримати досвід змагання, в процесі якого довести широкому загалу, що українські жінки надзвичайно талановиті, розумні і з прекрасною душею. Рідне місто Львів.

 Олена-Ожиховська-(2)Олена Ожиховська, 27 років,  Торонто,  ON

                Олена – спеціаліст з бухгалтерського обліку, проектного  менеджменту і бізнес-адміністрування. Закінчила Джордж Браун-коледж і зараз працює в канадській компанії. Має ступінь магістра з маркетингу. Захоплюється читанням, любить подорожувати. Олена займається волонтерською діяльністю.

                Дівчина сподівається зустріти на цьому проекті нових друзів, отримати незабутній досвід і навчитися новому у приємній і дружній атмосфері. Хоче на власному прикладі показати, наскільки сьогодні важливо підтримувати Україну і займатися волонтерськими ініціативами.

 

Ірина-ЖитарюкIрина  Житарюк, 23 роки, Саскатун, SK

                Ірина – майстер вищого розряду з пошиву одягу.  Її сестра–близнючка Яна живе у Чернівцях, де вони у 2003 році стали переможницями конкурсу «Близнюки року». Захоплюється Ірина сучасною хореографією, дизайном одягу, створює колекцію українського вбрання для ляльок.

                Ірина щаслива від того, що стала учасницею конкурсу «Міс Українська Канада 2016» і може познайомитися з новими цікавими людьми. Вона представить тут свій талант дизайнера одягу, адже має вже 5 колекцій в Україні і мріє відкрити власне ательє.

 

Іванка-Бабяк-(1)Iванка Баб’як, 24  роки,  Вінніпег,  MB

                Народилась Іванка у Вінніпезі. Вона член “Пласту” та СУС Манітобського університету, в якому отримала ступінь магістра за програмою «реабілітаційна медицина». Найбільша пристрасть дівчини – український народний танець, яким займається в ансамблі «Русалка». Іванка бере активну участь у багатьох заходах української громади, зокрема й благодійних. Хоч народилася дівчина в Канаді, вона пишається своїм українським походженням та радо долучається до збереження і розвитку українського культурного спадку.

                Участь у конкурсі «Міс Українська Канада» для Іванки – це можливість поділитися своєю любов’ю до України. Вона мріє стати рольовою моделлю для українсько-канадської молоді, надихаючи і заохочуючи її до активної участі в житті нашої спільноти.

 

Христина-Лазар-2Христина Лазар, 23 роки, Вест Сент Пол, MB

                Отримала ступінь бакалавра з психології в Університеті Манітоби. Наразі вона член Комітету з імміграції Конгресу українців Канади, відділ Манітоби. Дівчина любить подорожувати, захоплюється фотографією, вивчає французьку мову, займається волонтерством. Протягом одного року Христина була віце-президентом Союзу українських студентів Канади (СУСК) по Західній Канаді.

                У цьому конкурсі вона, завжди готова до нових викликів для особистісного росту і розвитку, сподівається отримати новий досвід щодо поліпшення своїх лідерських навичок, а також знайти нових друзів. Рідне місто Львів.

 


Olivia-Semenick-(3)Олівія Семенік, 21 рік, Оттава, ON

                Зараз Олівія навчається на програмі “Масажна терапія” в Алгонкін-коледжі. Вона захоплюється українськими народними танцями і вже понад 10 років є учасницею танцювального ансамблю «Зоря», де, до речі,  сама викладає для молодшої групи. Дівчина любить фотографувати та подорожувати. Вона вивчає українську мову. Найяскравішою подією в своєму житті вважає подорож до України.

                Олівія має надію зустріти на проекті багато цікавих людей, особливо тих, хто поділяє її захоплення, а також глибше пізнати українську культуру, яка, відколи почала вивчати український танець, міцно увійшла в її життя.

  

 
Daryna-Porozhnyiak_Burnaby-(2)Дарина Порожняк, 24 роки, Бернабі, BC

                Випускниця Черкаського національного університету. Тепер готується до вступу в Інститут Технологій Британської Колумбії. З дитинства захоплюється хореографією, співом і музикою, грає на фортепіано та акордеоні, до відї’зду в Канаду викладала танці. У Черкасах заснувала благодійну організацію, яка давала концерти для підтримки дітей, хворих на лейкемію. У Канаді Дарина продовжує благодійну діяльність. Захоплюється постаттю Т. Шевченка та його творчістю.

                Дарина каже, що конкурс для неї – водночас і свято, і хороша можливість попрацювати над собою. Сподівається здобути тут важливий досвід щодо розвитку навичок спілкування, публічного виступу та лідерських рис. Вірить вона, що зустріне на проекті гарних друзів, отримає нові знання.

 


Olga-Kolesnikova,-Edmonton-(3)Ольга Колеснікова, 20 років, Едмонтон, AB

                Дівчина здобувала освіту в Хмельницькому торгівельно-економічному коледжі, студенткою якого стала, отримавши президентський грант за видатні академічні досягнення і волонтерську роботу. Зараз Ольга навчається в Університеті Альберти на бакалаврській мистецькій програмі. Захоплюється вишивкою, плетінням вінків, кулінарією і модельним бізнесом. Бере активну участь у житті української громади Альберти.

                Цитуючи Ольгу Кобилянську, дівчина характеризує себе як «артистизмом натхненну» людину. Вирішила стати учасницею цього шоу, щоб проявити тут свої творчі здібності та ближче познайомитися з молодими представницями різних куточків Канади.

 

                Побажаймо  всім дівчатам-фіналісткам успіху та вболіваймо за них! Вони не підведуть – українки ж!

Фiнал конкурсу «Мiс Українська Канада» вiдбудеться  16 липня  в Hammerson Hall, Mississauga Living Arts Centre

Дізнавайтесь більше: www.missukrainiancanada.com

Facebook.com/MissUkrainianCanadaOfficial, Instagram: @MissUkrainianCanada