Еlite Floral Design

 

Людині для життя потрібні

сонце, воля і маленька квітка.

Крістіан Андерсен

Квіти вносять у наше повсякденне життя натхнення, яскравість і свіжість, сповнюють його красою й позитивними емоціями. Флористи – сучасні квіткарі, для яких робота з квітами стала професією, знають, що без покликання, прагнення прекрасного і любові, без бажання експериментувати і дарувати людям радість у цій сфері діяльності успіху не досягнути.

Ніна Бойко кар’єру флориста почала в Чернівцях, у маленькому магазині-кафе «Крок з Роксоланою», що розташовувався в підвальному приміщенні на центральній вулиці міста. Магазинчик цей був створений на кшталт відомої і дуже популярної того часу київської компанії «Роксолана» – по суті першої фірми з продажу квітів, формування та доставки букетів.

1997 року доля закинула Ніну з родиною в США. Незабаром жінці поталанило знайти роботу у відомій чиказькій флористичній компанії “ Yanni Design Studio”. Працювала там поруч з досвідченими флористами з Європи та робила перші серйозні кроки у світ флористичного дизайну.

Після переїзду в Канаду, де сім’я Бойко мешкає з 2005 року, Ніна працювала для кількох флористичних компаній, створювала букети для наречених і квіткові композиції для прикрашання інтер’єру банкетних залів. Квіти завжди яскраво засвідчують значущість важливих моментів у нашому житті, але особливо актуальною була і є, звичайно, весільна флористика. Саме в ній Ніні Бойко вдалося найбільш повно розкрити свою творчу майстерність, тому не раз фотографії її робіт публікувалися на сторінках популярних весільних журналів.

Після тривалого часу роботи для різних компаній їй захотілося працювати самостійно, але починати було боязко. Рушійною силою, що спонукала Ніну реалізувати свою мрію, стала донька Ірина. Вона, маючи досвід у сфері малого бізнесу і  освіту за спеціальністю “event-менеджмент”, підтримала маму, погодившись допомогти у створенні нового проекту. Її переконлива впевненість зарядила майстриню-флористку потужною енергетикою і підштовхнула на відкриття флористичної компанії  Еlite Floral Design.

Ніна Бойко давно не мислить свого життя без захопливої роботи з квітами та оформлення цікавих подій, а нині ще й без власного, хоч непростого, але прекрасного новонародженого бізнесу. У неї як флориста хороший смак і чітке розуміння щодо гармонійного і водночас оригінального поєднання різноманітних елементів у неповторних букетах чи квіткових композиціях. Вміння щиро і зацікавлено спілкуватися з людьми допомагає Ніні та Ірині розширювати коло постійних клієнтів. Вони завжди в курсі модних тенденцій і новинок у світі флористики. Мати й донька переконані, що життя без квітів сумне та сіре, як тривалий дощ чи цьогорічна весна в Торонто, тому творять свої квіткові дива з теплом та любов’ю, а квіти, власне, здатні висловити все: привітання, захоплення, кохання, вибачення або подяку.

Ірина Бойко, яка стала партнером і співвласником Elitе Floral Design, а також вірною і надійною помічницею своїй мамі, з гордістю говорить про успіхи їхнього сімейного бізнесу: “Роботи моєї мами були опубліковані в популярних весільних журналах Торонто, як-от Wedluxe, Elegant Wedding, Wedding Wire, Wedding Planner. Ми радо запрошуємо майбутніх наречених до нашого showroom, де кожен відвідувач отримає безплатну консультацію щодо дизайну омріяного весілля”. Ірина, зокрема, займається організацією подій і різноманітних виставок, відповідає за роботу зі співпрацюючими компаніями, веде облік замовлень, проводить зустрічі і консультації з клієнтами. Ніна переважно зайнята замовленням квітів та роботою з ними, відбором і підготовкою робочих матеріалів, створенням композицій, букетів, декоруванням приміщень.

Обидві – мати і донька – приділяють велику увагу співпраці з клієнтами. Здебільшого люди, що планують, наприклад, весілля чи інші сімейні урочини, приходять до них зі своїми ідеями, фотографіями з Instagram, Pinterest, весільних журналів тощо, і флористки, уважно вислухавши побажання клієнтів, допомагають створити цілісну картину святкового інтер’єру (з вазами, підсвічниками, букетами, backdrops, etc).

В Elitе Floral Design неодмінно підкажуть, які квіти краще використати по сезону і навіть зроблять зразки, щоб наочно продемонструвати, як все виглядатиме. Тим, хто хоче скористатися послугами компанії, тут завжди дають поради щодо вибору кольорової гами, як-от, наприклад, чи підійде колір квітів, скатертин, серветок до забарвлення килимового покриття підлоги і стін банкетного залу. Ніна Бойко каже, що вони часто зі своїми клієнтами виїжджають до бенкетних залів чи ресторанів, щоб на місці переконатися в правильності придуманого дизайну. Також вона наголошує на тому, що компанія надзвичайно уважно працює з бюджетом своїх замовників і старається, щоб клієнти завжди були задоволені наданими їм послугами.

Співвласниці Elitе Floral Design планують активно займатися благодійними справами, зокрема час від часу робити квіткові композиції для мешканців старечих будинків, адже багато з них не мають родини і тому рідко отримують живі квіти в подарунок. Підприємиці постараються урізнобарвити життя цих людей квітами, а з ними принести радість, усмішки, щире спілкування.

Ніна та Ірина Бойко запрошують і будуть радо вітати кожного в їхньому showroom,  що за адресою 151 Brunel Road, Unit 5, Mississauga.Тут у приємній атмосфері чарівної  магії квітів з вами обговорять, а пізніше створять незабутній дизайн для вашого свята.

 

416-939-0383 — Ірина

416-710-7212 — Інна

www.elitefloral.ca