Дитяча сторінка – Казка “Дівчинка і доброта”, віршики, загадки, знайди відмінності.

Дівчинка і доброта

Жила-була дівчинка. Одного разу знайшла вона… доброту і поклала знахідку в найгарнішу маленьку коробочку. Завжди носила її із собою в кишені та дуже берегла. Дівчинка всім розповідала, що має доброту. Найкращим друзям навіть показувала її, але ділитися нею не спішила: боялася, що всю роздасть, і їй нічого не лишиться.

Якось дівчинка зустріла свого приятеля. Він був дуже засмучений, мало не плакав. Дівчинці стало шкода хлопчину, захотіла підбадьорити його, але не знала, як це зробити. Вирішила поділитися з ним своїм скарбом – добротою. Дівчинка дістала з кишені коробочку, відщипнула малесенький шматочок доброти і поклала на долоню здивованого хлопчика. Він подякував і відразу помітно повеселішав. Йдучи додому, дівчинка натрапила на слабке і голодне кошеня.

Від жалю до бідолашного котика у неї сльози навернулись на очі. Дівчинка охоче взяла б його собі, але батьки заборонили їй заводити якусь тваринку, бо в їхньому домі вже жили два коти, два собаки й хом’як. Дівчинка розуміла, що допомогти кошеняті просто необхідно. Дістала вона зі свого рюкзака залишки бутерброда з ковбасою, а з коробочки – маленький шматочок доброти і дала їх бідному кошеняткові.

Прийшла дівчинка додому і почала перевіряти, скільки зосталося у неї  доброти, бо за день, думала, забагато роздала свого рідкісного скарбу. Як же здивувалася мала, коли побачила, що доброти побільшало! Тільки тепер вона набула нових кольорів, погарнішала і ледь вміщається в маленькій коробочці. Справжнім відкриттям стало для дівчинки те, що доброта збільшується, коли віддаєш  її іншим.

Відтоді дівчинка не боялася показувати свою доброту, охоче і щедро ділилася нею з близькими, друзями та просто хорошими людьми. Вона додавала доброту в свою усмішку, слова, вчинки і дуже часто отримувала її у відповідь. Навіть коли не отримувала, то однаково в коробочці прибувало.

Анна Ходко

 

о