About Us

Мадіа група РАЗОМ – це команда професіоналів, які працюють для ВАС!
Ідея створення Медіа групи РАЗОМ виникла у людей, що не так давно емігрували до Канади з України і які були вражені здобутками української громади тут: школами, церквами, музичними, хоровими та танцювальними колективами, музеями, молодіжними та благодійними організацями тощо. Дізнаватися більше про надбання громади самим і ділитися з іншими, хто цікавиться життям українців Канади і хоче більше знати про Україну, – одне з завдань засновників РАЗОМ.

Наша медіа-група започатковує все нові і нові проекти:

Журнал РАЗОМ – щомісячне повноколірне видання українською мовою, яке видається з травня 2013 і розповсюджується безкоштовно в Торонто, за передплатою та онлайн.
Журнал UCAN – щомісячне повноколірне видання, яке знайомить з успішними підприємцями Канади українського походження, ділиться порадами спеціалістів різних сфер, розповідає про різні аспекти ведення власного бізнесу.
EVENTS на RAZOM.MEDIA – інтернет-ресурс, який знайомить з подіями української громади і не тільки.
Виставка українських канадських професіоналів та підприємців – щорічний захід, який проводиться з вересня 2014 року і сприяє зміцненню української підприємницької громади Великого Торонто, допомагає бізнесам знайти нових партнерів та клієнтів, а іншим – необхідні послуги та товари.
UKRPAGES.DIRECTORY – новий бізнес-довідник, зручний та легкий в користуванні. Діджітал версія довідника доступна на ukrpages.directory. Перша друкована версія буде представлена у квітні 2016.
UCPBA AWARD – відзнака Українсько-канадської асоціації професіоналів та підприємців, якою нагороджуються успішні бізнеси та професіонали, що в них працюють.

  1. Before
  2. After

  Оксана Платонова

  1. Before
  2. After

  Володимир Мельник

  провідний дизаайнер