ЗНАЙОМТЕСЬ: ФІНАЛІСТКИ “МІС УКРАЇНСЬКА КАНАДА – 2018”

ексклюзивно для журналу «Разом» Максим Купрєєв

За місце у фіналі конкурсу цього року боролося близько 80 дівчат з усієї Канади, і сьогодні ми вперше представляємо вам 17 фіналісток проекту – неймовірних українок з Альберти, Манітоби, Британської Колумбії, Онтаріо та Саскачевану.

Ірина Медяна (Торонто, Онтаріо; рідне місто Вінниця)

Ірина – кандидат у майстри спорту з шахів (2009) – вважає математику та економіку своїм найбільшим захопленням. Вона призер багатьох наукових конференцій з економіки та фінансів. Ірина захоплюється танцями, пише вірші та разом зі своєю сестрою веде кулінарний блог. У вільний час адмініструє сайт, який допомагає знайти власників для безпритульних тварин. Наразі дівчина, для якої  участь у конкурсі – це випробування на шляху самовдосконалення і можливість показати справжню красу української культури, навчається в Centennial College на програмі «Менеджмент міжнародного бізнесу».

Віра Прут (Торонто, Онтаріо; рідне місто Червоноград, Львівщина)

Вірі притаманне прагнення до всього нового і намагання неодмінно втілити його в  життя. З дитинства займається вокалом, танцями та плаванням, брала уроки гри на саксофоні. Дівчина – бакалавр зі спеціальності «Соціологія», має диплом George Brown College за напрямком «Бізнес та HR». Вона учасниця багатьох вокальних конкурсів в Україні, не уявляє свого життя без сцени. Для неї конкурс «Міс українська Канада» – можливість продемонструвати як свій талант, так  і любов до української культури.

Софія Дичковскі (Торонто, Онтріо; рідне місто Тернопіль)

Студентка Humber College, що навчається на програмі «HR-менеджмент», з дитинства закохана в сцену, займається вокалом і музикою. Наразі Софія – вокалістка групи «Нерви» та співає в молодіжному ансамблі «Пролісок». Вона активна учасниця життя української громади Торонто, волонтер Українського фестивалю на Блурі, «Мега Забави» та інших проектів. На цей конкурс Софію привело бажання стати рольовою моделлю та голосом для молодих людей, котрі зазнали психологічного насильства. Дівчина вирішила спробувати себе на великій сцені та реалізувати соціальний проект, започаткований її батьком.

Галина Буз (Торонто, Онтаріо; рідне місто Чернівці)

Вподобавши дизайн і архітектуру, Галина закінчила в Humber College програму за цим напрямком. Наразі вона працює менеджером з операційної діяльності компанії Pusateri’s, член Асоціації архітектурних технологів Онтаріо. У вільний час вивчає іспанську мову, займається волонтерством в організації Habitat for Humanity, пише картини і доводить: будь-який матеріал під пензлем таланту стає справжнім витвором мистецтва. Галина вважає, що участь у конкурсі “Міс українська Канада” посприяє її особистісному та творчому розвитку і допоможе стати активнішою в українсько-канадській громаді.

Наталія Яцина (Саскатун, Саскачеван; рідне місто Клерксдорп, Північна Африка)

Наталія – акторка. Народилася вона в сім’ї українців в Африці і ще малою іммігрувала з батьками до Канади. Як переважно всі українки, Наталія має багато талантів і хобі: займається музикою і співом, танцями, вишивкою та фотографією, подорожує світом. Кілька тижнів тому вона переїхала до Нової Зеландії, де грає в театрі і готується до фіналу конкурсу “Міс українська Канада”. Дівчина постійно вболіває за долю України. Навчаючись в American Academy of Dramatic Arts Conservatory в Лос-Анжелесі, брала активну участь у заходах, організованих «Євромайдан Лос-Анжелес». Участь у конкурсі для неї – це знайомство з цікавими людьми, практика української мови та можливість розповісти світові історію України.

Анастасія Мунтяну (Торонто, Онтаріо; рідне місто Чернівці)

Анастасія мріє стати лікарем, вона студентка медичного факультету Університету Оттави. З дитинства професійно займається художньою гімнастикою; учасниця численних змагань, срібний і бронзовий призер Панамериканських ігор у Мексиці (2011), володар звання «Канадський атлет року” (2012). У складі збірної Канади Анастасія виступала на Олімпійських Іграх у Лондоні, за що пізніше отримала Діамантову ювілейну медаль королеви Єлизавети ІІ (2012). У вільний час як волонтер працює тренером в Оттавському клубі художньої гімнастики та на змаганнях виступає як спікер від Олімпійського Комітету Канади. Конкурс для Анастасії – вихід з власної зони комфорту і розвиток, можливість долучитися до української молодіжної спільноти і разом пропагувати українську культуру в Канаді.

Соломія Скорик (Торонто, Онтаріо; рідне місто Львів)

Соломія – магістр у сфері журналістики Українського Католицького Університету. Захоплюється модою та дизайном, понад 7 років працювала в модельному агентстві, брала участь у багатьох показах. Дівчина мріє створити власний сайт, присвячений сучасній вуличній моді. Наразі навчається в Centennial College на програмі «HR – менеджмент», у вільний час волонтерить на заходах, які організовує Канадська торгово-промислова палата. Соломія каже, що для неї участь у конкурсі – хороша можливість попрацювати над собою та, зокрема, набути тут досвіду навичок публічного виступу і лідерських рис.

Аліна Калініна (Ванкувер, Британська Колумбія; рідне місто Київ)

Аліна не уявляє свого життя без руху, тому найбільше її захоплення –  слеклайн. Вона  амбасадор цього виду спорту у Ванкувері. Дівчина обожнює фотографувати, любить піші подорожі (хайкінг). В Україні закінчила музичну школу з гри на гітарі та 12 років співала в хорі. На дозвіллі як волонтер працює в організації «Hiking and Camping in BC», проводячи туристичні екскурсії для містян. За фахом Аліна спеціаліст з міжнародних перевезень та логістики. Участь у проекті розглядає як можливість популяризувати красу і багатство української культури та привернути до неї увагу суспільства у складний для України час.

Маріанна Совик (Торонто, Онтаріо; рідне місто Збараж, Тернопільщина)

Маріанна, креативна та відкрита, навчається на спеціаліста з графічного дизайну в Mohawk college. Дівчина любить, коли її день максимально зайнятий. Веде активний спосіб життя, захоплюється модою і танцями, грає на фортепіано та малює картини. Маріанна вболіває за долю України, тому з самого початку війни на сході батьківщини активно допомагає з відправкою туди гуманітарної допомоги. На цьому проекті дівчина хоче знайти друзів та на власному прикладі показати, наскільки сьогодні важливо підтримувати Україну.

Юлія Щербан (Лойдмінстер, Альберта; рідне місто Дрогобич, Львівщина)

Активна і життєрадісна Юлія приїхала до Канади у 6-річному віці. З дитинства професійно займається фігурним катанням, переможниця багатьох змагань. Серед її спортивних досягнень – престижна нагорода від Фундації фігурного катання Альберти «Quadruple Gold Achievement Award 2017». Юлія разом з друзями заснувала благодійний проект «The Beba Project», який допомагає збирати пожертви для місцевого продовольчого банку (food bank). Для неї участь у конкурсі – змога продемонструвати унікальність української культури в багатокультурному середовищі Канади і своїм прикладом надихнути молодь до активної участі в житті нашої спільноти.

Міла Чернишева (Торонто, Онтаріо; рідне місто Нововолинськ)

Українській спільноті Міла добре відома як вокалістка фольк-рок групи «Zapovid», що виступає на різних святкових заходах, фестивалях і благодійних концертах в Канаді та США. Деякий час дівчина жила в Німеччині, вивчала економіку у Вільному університеті в Берліні (Freie Universität Berlin), пробувала себе в кіноіндустрії. Найцікавішим досвідом у житті Міли була робота з Томом Крузом на знімальному майданчику фільму «Операція Валькірія» в Берліні, куди її запросили як дублера головної акторки. На думку дівчини, прогрес неможливий без змін і постійного розвитку, тому участю у конкурсі надіється змінити себе та надихнути інших на зміни до кращого.

Ольга Шупта (Вінніпег, Манітоба; рідне місто Київ)

Ольга здобула ступінь магістра з психології в КНУ та має диплом спеціаліста з управління персоналом Університету Вінніпега, де отримала престижну Президенську стипендію світових лідерів. Пізніше за значні професійні досягнення її було нагороджено відзнакою Асоціації спеціалістів з управління персоналом Манітоби. Наразі Ольга працює за фахом та виступає суддею на щорічних змаганнях студентів бізнес-шкіл Західної Канади «JDC West». Своє дозвілля присвячує волонтерству для Канадської Асоціації Діабету та багатьох інших організацій, займається фітнесом і марафонним бігом. Вона готова  бути прикладом для інших та вважає, що жінки, залучені до громадської діяльності, – це рушійна сила змін.

Шенон Хастон (Кемлупс, Британська Колумбія)

Шенон народилася в місті Кемлупс, що на заході Канади, в українській родині. Талановита дівчина завжди створює навколо себе творчу атмосферу і надихається всім, що пов’язане з мистецтвом. Вона веде активний спосіб життя: танцює в колективі «Pokotillo Ukrainian Dance», займається вокалом і спортом, грає на флейті, гітарі та співає в хорі. Шеннон – володарка престижної музичної нагороди «NUFSICISUM Award». У вільний час викладає українські народні танці та навчає техніці розпису писанок. Справжньою цінністю вона вважає своїх вірних друзів. Участь у конкурсі розглядає як можливість завести нові знайомства, дізнатися більше про сучасну українську культуру і долучитися до збереження українського культурного спадку.

Уляна Библюк (Торонто, Онтаріо; рідне місто Косів, Івано-Франківщина)

Уляна, випускниця Київського політехнічного інституту, зачаровує своєю відкритістю і позитивом. Вона бакалавра з менеджменту, зараз працює в компанії,  консультуючи іноземних студентів з питань освіти в Канаді. Уляна – творча людина, закінчила музичну школу по класу фортепіано, 19 років займалася бальними танцями. У вільний час цікавиться психологією та захоплюється творчістю Ліни Костенко. Від участі в проекті вона з нетерпінням чекає цінного досвіду, нових знань і гарних друзів, а його організаторам та учасницям бажає творчого натхнення. Уляна переконана, що кожна з фіналісток гідна перемоги на цьому конкурсі.

Ірина Джумак (Місісаґа, Онтаріо; рідне місто Тернопіль)

Понад 20 років займалася танцями професійна танцівниця, член Національної танцювальної ліги Ірина Джумак, яка нині працює викладачем в танцювальній студії “The Art of Soul Dance Studio”. Найбільшим своїм досягненням вважає визнання її учнів, а також отримання кваліфікації судді Федерації танців Онтаріо. Сенс свого життя Ірина вбачає у вихованні кращого і більш успішного майбутнього покоління та у розвитку мистецтва танцю. Вона бере участь у конкурсі, щоб популяризувати українську культуру в Канаді, зустріти друзів і вдосконалити свої здібності й таланти.

Єлизавета Заворотня (Торонто, Онтаріо; рідне місто Черкаси)

З дитинства займаючись вокалом, Єлизавета перемогла у багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсах та фестивалях. Наразі вона продовжує співати, є учасницею молодіжного ансамблю «Пролісок». Любить читати сучасну художню літературу, сама пише вірші та займається волонтерською діяльністю в будинку пристарілих та українській школі ім. І. Франка. Зі слів дівчини, вона стала учасницею цього шоу, щоб яскравіше проявити тут свої творчі здібності та ближче познайомитися з молодими інтелігентними українками з різних куточків Канади.

Аіда Бахтієва (Торонто, Онтаріо; рідне місто Київ)

Аіда – випускниця Seneca College за напрямком «Телебачення та трансляція телевізійних програм». Вона активно займалася студентським самоврядуванням,  стала першою жінкою – президентом студентської федерації коледжу. За неабиякі лідерські рисиі Аіда була нагороджена почесною відзнакою. Зараз вона водночас задіяна у зйомках кількох проектів.  У вільний час відвідує школу ді-джеїв у Торонто. Участь у конкурсі сприймає як нагоду отримати новий цікавий досвід, долучитися до життя української спільноти в Канаді та популяризувати українську культуру.

Слідкуйте разом з нами за подальшими успіхами дівчат на шляху до яскравого фінального шоу «Міс українська Канада – 2018», яке відбудеться 15 липня 2018 року в Торонто.

www.missukrainiancanada.com

Facebook: MissUkrainianCanadaOfficial