Zirkova One + Together – перша горілка з України світового класу

Будьмо!

Щоб там не казали інші слов’яни, а українці не сумніваються, що саме Україна – місце народження справжньої кришталево чистої горілки. У цьому переконані також засновники компанії Multiculture Bevco Катерина та Джон Велінга, виробники горілки Zirkova One + Together, яку віднедавна можна бачити в Онтаріо на полицях мережі магазинів LCBO. Подружжя переконане, що Україна гідна бути серед розвинутих країн світу і своїми товарами складати конкуренцію найвідомішим світовим маркам. На думку Катерини та Джона, горілка чи не найперший продукт, що здатен підняти Україну на вищий щабель, тому вони наполегливо працюють над тим, щоб горілка Zirkova One + Together стала потужним світовим брендом, яким би пишалися українці та відкривали для себе і обирали покупці всіх національностей.
   У лікеро-горілчаних крамницях Онтаріо продукція компанії Multiculture Bevco продавалася й раніше: “Slava” i “Zirkova” – горілки-сестри, які поєдналися тепер у одну торгову марку Zirkova One + Together з новою концепцією та в новому упакуванні, яка готова до завоювання світового ринку, що і є в планах її творців.
   Ми виготовляємо унікальну горілку в місці, де вона історично народилась (на Черкащині), якої не знайдеш ніде інде, за давнім класичним методом, що був майже забутий, співпрацюючи з провідними українськими спеціалістами у галузі виробництва горілки (PhD in vodka blending). Наші Zirkova One + Together починаються з пшениці та жита, вирощеного на родючих ґрунтах України, народжуються в результаті 4-разової дистиляції високоякісного зернового спирту, чим досягається ідеальний баланс м’якості та характеру напою. Повільний метод фільтрації, який здійснюється у масивних колонах через березове вугілля, забезпечує високий рівень очистки продукту зі збереженням витонченого смаку його якісних інгредієнтів. Ми віримо в Україну, як і віримо в те, що наша горілка може відкривати Україну світові», – розповідає Катерина Велінга.
  Здавна горілку виробляли там, де була найкраща вода. Ще в 19-му столітті був виявлений унікальний мінеральний склад води джерел містечка Золотоноша на Черкащині, тому саме тут 1896 року побудовано завод “Златогор”, який завдяки цій чудовій воді був обраний для вироблення горілки Zirkova One + Together. Якісний спирт – важлива складова міцних алкогольних напоїв. Для “Зіркової” використовується львівський спирт найвищого ґатунку (так званий “царський розріз”). До речі, про такий спирт у Канаді навіть не чули, а деякі виробники тут та в США використовують кукурудзяний спирт і називають свій напій “горілкою”.
Горілка Zirkova One + Together особлива ще й тим, що в її виготовленні задіяні різні регіони України: пляшки виробляються в м. Рівне, шовкоргафія на них – у Харкові, термоусадочні корки – в Сумах, інформаційна бирка на шийці пляшки друкується в Тернополі, спирт доправляється з Львівщини. Дизайн красивої пляшки, в яку фасується Zirkova One + Together, розроблявся канадськими та українськими дизанерами. Ця співпраця дала відмінний результат, адже оригінальна форма пляшки, що нагадує зірку (саме те, що очікували творці бренду), – гідне упакування для нової зірки у світі горілчаних виробів. До речі, цей дизайн отримав платинову нагороду на престижному міжнародному конкурсі SIP (Spirits International Prestige Awards) – Packaging Design Award.
Українці, зокрема і канадські, люблять та дбають про Україну. Ми хочемо, щоб про неї, яка збагатила людство своєю культурою та самобутніми традиціями, у світі знали більше. Вона, як на мене, дає світу те, чого ніхто не дає. Тільки українцям притаманне, наприклад, щире застілля, коли всі присутні почуваються єдиною родиною, гості – бажаними, а неукраїнцям, які потрапили на таке українське святкування чи урочистості з вітаннями, тостами навперебій, здається, що відбувається якась магія. Отож, природно, саме гостинність, традиції застілля і збирання разом, вміння ділитися позитивною енергією та створювати неповторно дружню атмосферу, що в нашій крові, що ми робимо інстинктивно, українці можуть запропонувати світу.
Ми хочемо ширити світом українське “Будьмо!” (будь собою) та творити для людей  моменти “кожен і разом” (One + Together moments)”, – говорить Катерина Велінга.

 

    Катерина Кошарна-Велінга народилась у Канаді, та завжди ідентифікувала себе як українка, адже разом з сестрою-близнючкою Оленою та братом Віктором виховувалися в українських традиціях, батьки вчили дітей любити і дбати про Україну, шанувати та примножувати все українське. Олена вже 25 років живе в Україні, вона головний виконавчий директор (СEO) компанії Horizon Capital.
   Дідусі і бабусі сестер пережили Голодомор. Діди Федір Подопригора і Григорій Кошарний навіть видали книгу “The Black Deeds of the Kremlin” про той страшний період української історії. Катерина говорить, що вона, скільки себе пам’ятає, завжди горіла любов’ю до України та бажанням служити їй.

   Зі своїм чоловіком – канадцем Джоном Велінгою (John Vellinga) вона познайомилася студенткою університету (University of Waterloo), де вони обоє вивчали Systems Design Engineering. Джон, хоч до знайомства з Катериною не мав жодного стосунку до України, шанує українців, їхню культуру і звичаї, навіть погодився на переїзд до цієї країни, де подружжя жило 5 років. Щоправда, ідеєю й головною умовою того переїзду було створення в Україні чогось вагомого, а ще почати будувати міст між рідними Катерині та Джону країнами. Зауваживши, що у Канаді немає українських алкогольних напоїв, почали з дистриб’юції пива “Славутич” і “Львівське”, чим і донині займаються, а також ігристого вина «Krimsekt».
   З розуміння того, що, на жаль, Україна мало представлена на глобальному ринку, у Катерини і Джона Велінги народилися ідея щодо створення бренду Zirkova One+Together – першої української торгової марки горілки світового рівня. Вони вважають, що Україна буде сильна тоді, коли буде сильна її економіка, тому, якщо українці дійсно хочуть помагати Україні, потрібно підтримувати торгівлю між нею і Канадою. Один із кроків до цього – купівельний вибір горілки Zirkova One+Together до вашого столу чи в подарунок друзям, співробітникам тощо. Оскільки горілка – найпопулярніший алкогольний напій в Україні, то не США, Швеція чи Франція, а саме вона має стати найкращим виробником цього напою у світі.

Смакові якості Zirkova One + Together – м’якість та приємний аромат – лише у 2017 році неодноразово були відзначені, зокрема на міжнародному конкурсі SIP, де переможець визначався методом сліпої дегустації. Cмак горілки Zirkova One ще раніше був заслужено оцінений і на конкурсах, і споживачем, тому що вона виготовляється за формулою своєї попередниці – горілки “Slava”, а ось Zirkova Together створила справжній фурор серед любителів горілчаних коктейлів, адже вона не перебиває смак і аромат інших інгредієнтів напою, значно покращуючи його смаковий букет.
 Zirkova One + Together – перша в світі торгова марка горілки, розроблена з урахуванням уподобань споживачів щодо способу вживання, зокрема Zirkova One з чорною етикеткою призначена для вживання у чистому вигляді, а Zirkova Together – для змішування у коктейлях.
SIP Packaging Design Award.  Platinum. 2017
Ultimate Spirits Challenge. Platinum. 2017
New York International Spirits Competition. Gold medal. 2017

zirkovavodka.com

Для того, щоб знайти найближчий магазин LCBO,

де є в наявності Zirkova One+Together, відвідайте www.lcbo.com