Запрошуємо на Свято українських бізнесів 2018!

  Це Свято не назвеш звичайною виставкою, банкетом чи ординарним діловим заходом. За масштабом, духом та атмосферою вона, імовірніше, схожа на свято, сповнене радістю від приємних зустрічей, цікавого, щиро-
го та корисного спілкування з давніми та новими знайомими. На Святі широко представлені бізнеси підприємців та професіоналів, які належать до української громади та охоче надають свої послуги усім, а щонайперше українцям.
Отже, 15 квітня 2018 року знову зберуться разом учасники виставки та гості (серед них, зокрема, хочемо бачити і вас) в Payal Convention Centre (3410 Semenyk Ct, Mississauga), і кожен упевниться особисто, наскільки різноманітна українсько-канадська підприємницька спільнота та який широкий асортимент продуктів і послуг вона представляє потенційному споживачу. Учасники свята – власники бізнесів з надання будівельних послуг та сервісів для дому, з купівлі-продажу нерухомості; лікарі, адвокати, кондитери тощо – усі вони, хто успішно працює для українців тут, у Канаді, будуть раді бачити вас, відчути вашу підтримку та схвальну оцін-
ку їхньої підприємницької діяльності.
На святі з родиною чи друзями зможете ситно пообідати в “Корчмі” стравами української кухні. Прийняти участь у лотереї з цінними призами, представленими нашими спонсорами та учасниками виставки. (реєстрація участі в лотереї)

Долучіться до цієї непересічної в українській громаді події, де приємно почуватися своїм серед своїх, де все цікаво, корисно і пізнавально! Не пропустіть Свято українсьного бізнесу в Канаді!

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО ВСІХ І ДОРОСЛИХ і МАЛИХ