ЯК ПІДГОТУВАТИ ЖИТЛО ДО ПРОДАЖУ ПІД ЧАС ЗИМОВИХ СВЯТ

З чого починається новорічний настрій? Зі снігу на вулицях, моря новорічних прикрас у магазинах, планування вечорниць, запаху ялинки… Звичайно, передсвятковий час ну аж ніяк не асоціюється з продажем нерухомості, але іноді виникає така необхідність.

Продаж житла у різдвяний період має як недоліки,  так і переваги: наприклад, кількість покупців значно менша, ніж зазвичай, але водночас меншає на ринку і кількість житла, яке продається, що знижує конкуренцію і сприяє продажу.

ЯК ПРИКРАСИТИ БУДИНОК, ЗБЕРЕГТИ СВЯТКОВУ АТМОСФЕРУ І НЕ ВІДЛЯКАТИ ПОТЕНЦІЙНИХ ПОКУПЦІВ?

Незважаючи на те, що, згідно східного вчення, 2019-й рік – рік Жовтої Земляної Свині і веселу, добродушну Хрюшку багато хто бажає включити у новорічні декорації, слід пам’ятати: покупець повинен мати можливість уявити себе зі своїми святковими прикрасами та своїми традиціями у вашій оселі. Це не означає, що продавець житла мусить повністю відмовлятися від прикрас у домі, але потрібно по можливості дотримуватися нейтрального декору, бо ж мета продавця – зачарувати покупця, а не запрошувати до себе на новорічні чи різдвяні вечорниці.

Ось кілька порад щодо процесу підготовки будинку чи квартири до продажу, якими варто скористатися.  

Найперше – це знеособлення декорацій (depersonalize the decorations), що вимагає мінімізувати присутність вашого власного стилю і смаку у виборі декорацій. Щоб житло приваблювало якомога більше потенційних покупців з різними смаками і різних культур, дуже важливо не акцентувати увагу на приватному житті його власника-продавця, а створити нейтральний житловий простір з гармонійною атмосферою.

Готуючи будинок чи квартиру до продажу, не блокуйте і не закривайте важливі елементи інтер’єру приміщення, як-от камін, а, навпаки, кількома прикрасами приверніть до них увагу покупців.

Якщо головна гостьова кімната заввишки у два поверхи, то завдяки високій і гарній ялинці, встановленій у ній, покупець зверне увагу на високі стелі, а у разі низької стелі краще взагалі замінити ялинку ялинковими декораціями.

Намагайтеся також узгодити святкові декорації з інтер’єрним дизайном своєї оселі. Якщо ваша вітальня, наприклад, має блакитну кольорову гаму, то бажано декорувати цю кімнату срібно-білими прикрасами в поєднанні з натуральними елементами. Важливо подбати  про те, щоб усі куточки житла для продажу були освітлені, і зробити це можна з допомогою додаткових ламп.

Головне, готуючи будинок до продажу в період новорічно-різдвяних свят,  створити в ньому атмосферу тепла, затишку і комфорту та вміло представити його найбільш виграшні сторони.

Різдво і Новий рік – чудові і веселі свята, коли сам відчуваєш піднесення і радість від казкової, магічної сили зимового чарівництва і хочеться дарувати позитивні емоції оточуючим, хоча продавцям житла все-таки варто пам’ятати про мої поради навіть у цей святковий час.

Напередодні зимових свят хочеться побажати, щоб Святий Миколай завітав у кожну оселю та виконав найзаповітніші мрії. Нехай прекрасні різдвяно-новорічні свята принесуть усім мир, спокій, злагоду і любов.

 

З Різдвом Христовим і Новим Роком!