Вересень 2017

Гамірне і сповнене руху літо поступилося місцем статечній неквапливій осені. Ще не почався сезон затяжних і бурхливих злив, пронизливих вітрів. Усе навкруги ще зігріте лагідним сонячним промінням і дихає теплим спокоєм та затишком, навіваючи особливий настрій, трохи сумний і трепетно-романтичний. Заснували туди-сюди вуличками, а потім вливаються в безкінечний вранішній автомобільний потік шкільні автобуси, додаючи йому осінньої яскравості. Подорослішалі, відпочилі й засмаглі за літо школярі та студенти з початком вересня, коли вляжуться трохи емоції першої зустрічі після канікул, налаштовуються на нелегку працю – здобуття знань.
У вересні “Разом” поверне своїх любих шанувальників у серпень оглядом про святкування Дня незалежності України. Про важливі для нашої спільноти вересневі події повідомляє Генеральний консул України в Канаді Андрій Веселовський.
Безсумнівно, зацікавить читачів інтерв’ю з пані Вікторією Карпяк – дочкою легендарного сенатора Павла Юзика. І ще одна ексклюзивна розмова: з лідером популярного українського гурту ‘‘LETAY’’. У цьому номері познайомимо вас з двома гарними, працьовитими та успішними чоловіками: власником компанії Web4you Олегом Ковалем, який живе в Торонто, і його однофамільцем, киянином Олексієм Ковалем – талановитим сучасним український емальєром.
Також пропонуємо до вашої уваги інформацію про всіх учасників української збірної команди Ігор Нескорених. У рубриці “Нашого цвіту” йдеться про славетного українсько-американського скрипаля Олега Крису. На сторінках вересневого “Разом” – поради д-ра Шемечка щодо способів вирішення конфлікту.
Про користь кавунів і динь, нова казка і цікавинки на дитячій сторінці, прості, надійні і смачні рецепти – все для вас. Читайте, пізнавайте, готуйте і будьте здорові!