Травень 2017

Чарівний місяць буяння природи, яскравості барв, справжнього тепла, надій на добрий урожай та на кращу долю – травень вповні розкрив свою красу. Від нього, як від вродливої юнки, несила відвести погляд. Земля  вбралася в пахучі бузкові і черемхові шати, уквітчалася, як віночками, галявинами сонячних кульбаб та ніжних конвалій, а на тлі небесної блакиті біло-рожево горять свічки каштанів. Співучий віщун радісного настрою, молодості й любові – соловейко дзвінко витьохкує  гімн весні, світлими почуттями наповнює серця людей, надихаючи та окриляючи.

Останній місяць весни багатий на святкові дні, серед них, зокрема, День матері (14 травня) – свято вічності. Воно, погодьтеся, одне з найзворушливіших, адже  образ найріднішої людини  кожен із нас вдячно несе в своїй душі з дитинства і до своїх останніх днів. А на18 травня припадає День вишиванки – свято, що символізує національну єдність українців і яке з легкої руки Лесі Воронюк  з 2006 року й дотепер розрослося від всеукраїнського рівня до міжнародного. Про історію Дня Вишиванки – з перших уст: від головного ідеолога і засновника його Лесі Воронюк.

Про Виставку українсько-канадського бізнесу – важливу подію в житті української громади, що цьогоріч вилилася в свято єднання і гордості за наших успішних співвітчизників,   дізнаєтесь у травневому “Разом”. Зрозуміло, не обійдеться і без розповіді про одного з успішних: представляємо вам у рубриці “Наш бізнес” Almax Health Clinic. Інтерв’ю з Осаною Линів, першою жінкою – головним диригентом австрійської Опери Ґраца та філармонійного оркестру цього ж міста, –  тільки для читачів нашого журналу, як і бесіда з Євгеном Галичем – лідером  гурту  “O.Torvald”, що у травні представлятиме Україну на Євробаченні в Києві, записана спеціально для вас. Рубрика “Нашого цвіту” розповідає про найвідомішого жонглера сучасності Віктора Кі (Кіктяєва), який народився в Прилуках.

Ніжна й тендітна конвалія, наприклад, і красою тішить, і  здатна допомагати при недугах – про неї читайте у травні. До Дня вишиванки можете спекти пляцок “Вишиванка” за рецептом, який знайдете тут.

 

Залишаймося разом у травні!

Команда медіа групи РАЗОМ