Жовтень 2017

Обіймає нас жовтень прохолодою й туманами, шепоче шелестом  опалого жовтого листя, ніби наспівує колискову… То він ніжний, теплий і тихий, то плаксиво дощовий та вередливо вітряний, але його прощальна осіння краса переважно заворожує, налаштовує на ліричний лад.

Вдихаючи запах свіжого падолисту, кожен, мабуть, бачить і сприймає жовтень по-своєму: комусь здається, що вітер осінній розвіює безжально мрії, в іншого ж вселяє він надії чи дарує кохання. Та, як кажуть, тільки від самої людини залежить, куди вітровій її занесе… Наших читачів він у жовтневому ювілейному випуску “Разом” №50 перенесе назад, у вересень, щоб розповісти про Ігри Нескорених – до сліз зворушливі змагання  мужніх і сильних духом  ветеранів, які зазнали тілесних та душевних травм, виконуючи військовий обов’язок, і, зокрема, досягнення української збірної, що вперше брала в них участь. Тут поділимось з вами враженнями від українських вересневих фестивалів.

У рубриці “Наш бізнес” йдеться про церкву св. Йосифа в Оквіллі та цілу низку бізнесів, що діють при ній на благо цього Божого храму та всієї громади. Думаємо, зацікавить вас стаття, присвячена Михайлу Воробію з Венніпега – великому книголюбу, який передав свою численну українську книгозбірню школам та молодіжним осередкам. Нова сторінка епопеї про визначних українців – у рубриці “Нашого цвіту”, відкрийте її і, можливо, відкриєте для себе нове славне ім’я.

Про лободу – бур’ян, їжу і цілительку –  дізнавайтеся вже зараз, не оминаючи цю статтю. “Разом” у жовтні повідає про модні тенденції осінньо-зимового сезону, а також запрошує здійснити мандрівку в Україну і завітати в провінційне містечко Тульчин (Вінниччина),  багате на культурні та архітектурні пам’ятки.

Рецепти від “Разом”, як водиться, є в кожному номері, тож ділимося ними і в жовтні. Обов”язково щось цікавеньке знайдеться у нас й для маленьких читачів.