Листопад 2018

Ходить осінь пізня листопадом, тішить інколи прощальним теплом, але вона, переважно сива, похмура і дощовита, наповнює душу солодкою тугою й очікуванням снігу. Приємно зручно вмоститися в теплій кімнаті біля вікна і дивитися,  як за ним нещадно б’ють великі краплі дощу!
Осінь ще панує на повну силу, але ми вже очікуємо і готуємося до зими. Очікування, як відомо, дарує надію і сподівання на краще: незабаром природа зануриться у довгий зимовий сон, відпочине, відновить сили і навесні знову постане в усій своїй красі. Коли листопад огортає свіжим, прохолодним,  аж густим від вологості повітрям і не тішать сірі пейзажі, думаймо про те, що все неприємне в житті – явище тимчасове. До речі, всезнаючі астрологи стверджують, що цього місяця гарні події, зокрема у сімейному житті та професійній діяльності, за якістю і кількістю перевершать неприємні.
В Україні 21 листопада, у День вшанування архангела Михаїла, на честь початку Помаранчевої революції та Революції Гідності відзначається День Гідності та Свободи. 24 листопада – День па́м’яті жертв голодомо́рів. Варто наголосити, що ще 1 вересня 2018 року, за 85 днів до Дня пам’яті жертв Голодомору, Україна і світ під гаслом «Україна пам’ятає! Світ визнає!» розпочали вшановувати загиблих під час геноциду 1932–1933 років українців. Про виняткову подію – відкриття в Торонто Меморіалу пам’яті жертв Голодомору 1932-33 р.р. в Україні читайте у цьому номері.
Публікуємо тут матеріал про показ у Торонто військової драми режисера Ахтема  Сеітаблаєва “Кіборги. Герої не вмирають” – найкращої української кінострічки року. Генеральний консул України в Торонто А. Веселовський ділиться думками про незвичайність і важливість для всіх, хто вважає себе українцем, ХІ Світового конгресу українців, який розпочнеться 22 листопада в Києві.
Рубрика “Наш бізнес” у листопаді  знайомить з успішною адвокатською фірмою ROSS|CHEPIL. Спеціально для “Разом” дав інтерв’ю лідер і засновник рок-групи MAD HEADS Вадим Красноокий. Знайдете у цьому номері розповідь про створене Р. Яськовим бойове мистецтво Хорс, в основі якого – військові техніки опришків Карпат.
На наймолодших читайликів чекає ексклюзивна казка та милі віршики, а рецепти пісних страв – якраз на часі для вправних господинь.