Березень 2018

Очима небесної блакиті свіжо, молодо, сонячно дивиться на землю весна. Вона постарається, і за якийсь тиждень березень, що попервах не тішить красою, почне змінюватися, як гидке каченя з відомої казки. Він набереться сили та впевненості, причепуриться щойно народженою зеленню, заквітчається тендітними першоцвітами. Остаточно здолавши зиму, весна у березні ледь чутно, але нестримно пробуджує природу й усе живе до нового життя. Надіємося, що цієї чудової пори задуми та мрії читачів “Разом”, які ледь жевріли у їхніх серцях взимку, теж по-весняному забуяють, розквітнуть і незабаром неодмінно здійсняться.

   У березні в Україні та світі традиційно проходять велелюдні урочистості зі вшанування пам’яті Тараса Шевченка – легендарного українського генія, серця, душі та совісті нашого народу. Тим, хто любить мандрувати Україною, повідаємо про місто Канів, поблизу якого на Тарасовій горі похований славетний український Кобзар.

   Березневий “Разом”, як водиться, інформує про помітні в громаді події минулого місяця, зокрема першу цьогорічну зустріч Ukrainian Canadian Business Networkinq Niqht та прем’єрний показ у Торонто документального фільму “Міф” про Героя України – відомого оперного співака Василя Сліпака, який загинув у зоні АТО від кулі ворожого снайпера.

   Рубрика “Наш бізнес” презентує центр альтернативної комплексної та реабілітаційної медицини Holistic Medical Clinic сестер Марти та Уляни Половки. Винятково для читачів нашого журналу дала інтерв’ю львів’янка Устин Стефанчук – невгамовна дослідниця української давнини, затята мандрівниця, власниця колекції стародавнього народного вбрання українців, яка співпрацює з проектом “Міс українська Канада”. Також тільки для “Разом” – інтерв’ю із засновницями та співачками гурту “Правиця”, пристрасними прихильницями і пропагандистками справжньої української пісні Мирославою Салій та Мартою Любчик.

   Увага! Важливу інформацію знайдете на сторінці Консульства України в Торонто!

   Надіємося, тобі, читачу, цікаво буде дізнатися про творчі успіхи відомого українського гурту “Антитіла”, який цього року відзначає своє десятиріччя та у квітні знову потішить концертом торонтську публіку. У рубриці “Нашого цвіту” йдеться про блискучу оперну та камерну співачку ХХ ст., українку Ніну Кошиць-Порай.

   Публікуємо гарну розповідь про диких качок, що зимують в Онтаріо, Миколи Сварника, від нього і світлини, які її ілюструють. У не надто щедрому на аромати березні читайте про духмяну лаванду, зокрема її використання в медицині, кулінарії, косметиці. Калина Дячук завітала на “Дитячу сторінку” з новою казкою “Легенда про підсніжник”. Разом із “Разом” швиденько готуйте піцу, смачну і поживну!