Червень-Липень 2018

Літо… Море тепла, позитиву і задоволення. Прозорі світанки, млосно-гарячі полудні з блакитним, як цвіт цикорію, небом, оксамитові зоряні ночі, напоєні ароматом липи, матіоли, чебрецю. За тиждень безперервної спеки виглядаємо рясної літньої зливи.

Коли досхочу попоїмо запашної полуниці, солодющої черешні й вишні, соковитих ягід, від яких аж угинається віття кущів,  усе частіше поглядатимемо на розлогі яблуні, груші, сливи літніх сортів, на яких ось-ось достигнуть плоди. Влітку скрізь краса і насолода, тому саме цієї пори приходить розуміння: життя теж прекрасне і дивовижне в кожному дні,  все найцікавіше вже відбувається, звичайно, завдяки нам самим.

Якщо ти, читачу, любиш мандрувати Україною, то “Разом” підкаже кілька гарних місць, куди можна відправитися, зокрема з Києва, на один чи два дні та отримати багато приємних вражень. Традиційно розказуємо про деякі події в українській спільноті Торонто. У цьому червнево-липневому номері опубліковано матеріал про реалізацію в школах України волонтерської освітньо-культурної програма GoCamp, що має на меті допомогти дітям в оволодінні англійською мовою.  

Про компанію Gustom Prototynes, яка понад 20 років завдяки 3D-технології успішно допомагає замовникам матеріалізувати їхні ідеї в  3D-об’єкти, читайте у рубриці “Наш бізнес”. Для прихильників нашого журналу дала інтерв’ю відома українська співачка Злата Огнєвич, яка спеціально приїздить до Канади, щоб виступити у липні на фінальному гала конкурсу “Міс українська Канада 2018”. У рубриці “Нашого цвіту” представлено видатного майстра станкового та монументального живопису Михайла Дмитренка, який жив у Канаді та США, але у кожній його роботі відчутна глибина української душі.

Щороку 30 липня у світі відзначається Міжнародний день дружби, тож один із матеріалів цього “Разом” присвячений прекрасним і важливим людським взаєминам,  названим словом “дружба”. Можете просто зараз більше дізнатися про духмяний чебрець, у цілющу й магічну силу якого здавна вірили українці. Тішимо любителів кухарити рецептом гуцульського баноша та маринованих овочевих голубців, а діток – новою казкою і гарними віршами.

Усім, хто з “Разом”,  – відмінного літа! До зустрічі в серпні!