Червень 2017

Зарум’янилось літо червнем – місяцем, який може пишатися своєю красою.  Саме цієї пори розкошують трави, напоєні дощами, та буяють півонно-маково квіти в палісадниках, парках і лугах, ще не випалених сонцем. У природі розлилися червоні барви дозрілих черешень і вишень, а їм на підмогу приходять порічки.

На початок червня припадають Зелені свята  (Трійця), а наприкінці місяця  починається двотижневий Петрівський піст, про який казали: “Петрівка – на хліб голодівка”. Цього місяця вдячно і з любов’ю вшануємо татусів, адже 18 червня відзначається День батька і щирі вітання на їхню адресу лунатимуть у кожній домівці.

Літо – пора фестивалів, і “Разом” знайомить своїх читачів з Джейн Колбі – організатором українського фестивалю в Оттаві, яка докладає неймовірно багато зусиль, щоб він був винятковою подією в житті української громади. У червні повідаємо вам про безмежно віддане служіння Богу і людям отця Івана Татарина, який за особливі гуманітарні досягнення удостоєний премії ім. Маркіяна Охримовича.

Пропонуємо до вашої уваги ексклюзивне інтерв’ю, яке для “Разом” дав успішний канадський бізнесмен, засновник і власник компанії «Lava Computers» Роман Винницький. Зацікавить вас також розповідь популярного майстра витонченої квіткової скульптури, що вражає світ, Володимира Каневського про свою творчість. Якщо ти, читачу, нічого не знаєш про Єгора Грушина – надзвичайно талановитого та перспективного українського музиканта і композитора, сучасного неокласика, то дізнавайся зараз і тут. Червневий номер журналу перенесе вас у Вилкове на Одещині, яке називають українською Венецією.

Збираєтеся на пікнік? Тоді загляньте на сторінку з рецептами і загодя зготуйте  страви, які варто взяти з собою. Порадуємо наших читайликів цього разу новенькою казкою про пихатого жука-оленя.


Залишаймося разом у червні!