Липень 2017

Вітаємо з 150-літтям! Многая літа, люба Канадо!

Дочекалися ми абсолютного літа, бо ж на календарі липень – надія літа, середина цвіту, розкішний, щедрий і різнобарвний бенкет року. Чарівна краса цього місяця з його тихими і зоряними ночами, свіжими і росяними світанками, запашним і цілющим різнотрав’ям, теплими короткими грозами навіває дивовижний спокій серед шаленого ритму життя. Саме час насолоджуватися сповненою яскравими фарбами благодаттю природи, коли солодкі запахи розливає липа, а в них вплітається аромат спілих, туго налитих соком ягід та сіна упереміж з пахощами степових трав, коли городи й поля обдаровують овочами, ліс – кошиками  грибів.

Хоч і хочеться просто зараз полишити справи і віддатися відпочинку, зробити це випадає не всім…  Саме їм додадуть гарного настрою свята, одне з яких  – 150 років від дня народження – масштабно і урочисто відзначає Канада – країна, що радо приймає українців, відкривши їм двері 125 років тому, і стала й стає для них другою батьківщиною. Свят  у липні чимало: після палких поцілунків 6 липня у Всесвітній день поцілунку, плетіння вінків та стрибків через вогнище на Івана Купала ( 7 липня) можна по-домашньому тепло, або веселим і корисним  відпочинком на природі провести суботу й неділю, а там вже й  12 липня – День святих Петра і Павла. Вітатимемо цього місяця з іменинами не тільки Іванів, Петрів та Павлів, а й Ольг, адже 24 липня вшановуємо рівноапостольну княгиню Ольгу, якій присвячена одна із статей липневого “Разом”.

Відомого у світі майстра фотографії Юрія Білака – громадянина Франції і патріота України представлено у рубриці “Нашого цвіту”. Пропонуємо увазі читачів інтерв’ю зі  старшим науковим співробітником IBM Canada, професором Торонтського університету, волонтером, громадським активістом та ініціатором включення України в програму стажування студентів “Mitacs Globalink Research Internships” Олександром Романком. Тим, хто знає колоритний український гурт “ДахаБраха”, і тим, хто чує про нього вперше  – інтерв’ю  з фронтменом цього музичного квартету Марком Галаневичем.

У липневому номері знайдете коротку розповідь про другу у 2017 році  зустріч  Ukrainian Canadian Business Networking Night та  третій  благодійний Марафон “Діти Торонто – дітям-сиротам  України”.

Читайте, бо це цікаво й пізнавально, про іпотерапію – ефективну методику лікування кіньми. Також можете більше дізнатися про спаржу, а ще пропонуємо кілька цікавих рецептів.