Лютий 2018

Різдвяні свята з ялинкою, колядками та щедрівками, з вертепами та Маланкою залишилися позаду. Хоч словами «Христос рождається!”  прийнято вітатися до Стрітення Господнього (15 лютого),  20 січня, як кажуть українці, «прийшов Іван Предтеча, забрав свята на плечі, поніс їх аж до Риму, а принесе на наступну зиму». Звісно, різдвяні свята, сповнені щастям і радістю,  дуже об’єднують людей загалом та й кожну родину зокрема. Також особливо тепло та дружно намагаються відзначати канадці День сім’ї, що припадає на 12 лютого і є гарним приводом згадати чи побути разом з найріднішими, хто нас по-справжньому любить, підтримує, надихає. Студений чи, може,  сльотавий лютий не завадить закоханим романтично та ніжно відсвяткувати День святого Валентина.

Цього місяця українці відзначають сумну дату: 18-20 лютого минають 4-і роковини трагічних подій на Майдані. І війна триває, кінця якої, здається, не видно. В інтерв’ю для журналу “Разом” кінорежисер Ахтем Сеїтаблаєв, відомий канадському глядачеві як творець стрічки «Хайтарма», розповів про реальні події на сході України, що лягли в основу його нового фільму “Кіборги”, зокрема про бої за Донецький аеропорт та його захисників.

Гортаючи сторінки  першого у 2018 році номера “Разом”,  натрапите на традиційний фотоогляд різдяних святкувань в українській громаді. Пані Марина Веселовська повідає вам про своє захоплення вишиванням, яке стало невід’ємною частиною її життя.

У рубриці “Наш бізнес” представляємо власників компанії Multiculture Bevco  Катерину та Джона Велінга – виробників брендової української горілки  Zirkova One + Together. Про українського поета-емігранта Яра Славутича, сторіччя від дня народження якого відзначалося в січні, читайте у рубриці “Нашого цвіту”.

Не оминіть увагою інтерв’ю з вокалістом та автором текстів популярного українського гурту “Танок на майдані Конго” Олександром Сидоренком (Фоззі), де йдеться про насичене творче сьогодення колективу, про кожного з учасників гурту та плани на недалеке майбутнє.

У лютневому “Разом” вперше оприлюднені імена чарівних українок, які вийшли до  фіналу культурного проекту “Міс українська Канада 2018”, а також дається стисла інформація про кожну з них.

Дізнайтеся про користь сухофруктів, читайте про неповторність романтичної домашньої  вечері  та скористайтеся рецептом фондю, який вам пропонуємо. Казка про білченят, віршики, загадки і скоромовка – для малечі.