Лютий 2017

Сьогодні “Разом” радо вітає своїх читачів зі сподіванням, що і за підготовкою до зимових свят, і за самими святкуваннями ви все ж очікували на чергову зустріч і ось новий номер журналу, лютневий, тримаєте в руках. Січень непомітно перетік у лютий – місяць, який колись називали “бокогрієм”, бо, хоч зима ще у силі, але вже прогляне інколи сонце крізь хмари та й пригріє з котрогось боку. У День всіх закоханих від проявів палкого почуття, здається, відступаються заметілі та морози, а там уже й свято Стрітення Господнього, коли, за народним повір’ям, зима з літом зустрічаються.

   20 лютого кожен українець згадає й вшанує героїв Небесної Сотні, які три роки тому скропили своєю невинною кров’ю Майдан, ціною власного життя відстоюючи право народу на демократію та свободу, гідне майбутнє, і перед якими ми завжди будемо в неоплатному боргу. Своїми роздумами щодо подій на Майдані 2014 року, зокрема лютневих, і ставлення до них українців нині ділиться на сторінках “Разом” Генеральний консул України в Торонто Андрій Веселовський. Завдяки нам ви дізнаєтеся про перший в Україні та світі музей Небесної Сотні, що понад рік тому відкрився в Івано-Франківську.

Актуальне інтерв’ю спеціально для вас з Івоною Костиною – майданівкою, палкою патріоткою, волонтеркою – дівчиною, яка бере на себе відповідальність за те, що відбувається в Україні.

   До Дня рідної мови, який відзначається у світі в лютому, ми підготували матеріал “Іван Огієнко (митрополит Іларіон) про рідну українську мову”. Про палке і водночас сповнене драматизму кохання Леся Курбаса і Валентини Чистякової читайте тут. Розповідь про “Шумку” видасться шанувальникам творчості цього танцювального ансамблю з Едмонтона зустріччю з добрим знайомим.

   У рубриці “Наш бізнес” представляємо лікаря нетрадиційної медицини, що має приватну практику в Торонто, Олену Макар. Про толерантність – єдність у різноманітті – у сучасному світі, про весільні річниці та деякі традиції їх відзначення, а також рецепти до Масляної – все це для вас у лютому. Діткам, як водиться, цікава новенька казка і вірші, і загадки.

   Де б ми не жили, ким би не працювали, чим би не займалися, будьмо разом – єднаймося заради України, її щасливого майбуття.