Грудень 2017 – Січень 2018

Після пізньоосінньої сльоти, затягнутого важкими і темними хмарами неба та липких сірих туманів радіємо зимі: першому лапатому снігу, легкому морозу, який не лякає – тільки рум’янить щічки та бадьорить. А вже як дерева вберуться у білі хустки і тільки ялинки прикрасяться іграшками та засяють різнобарвними вогниками, причепуряться міста, села і кожна оселя, живемо в передчутті неповторного казкового дива, яке дарують зимові свята.

День святого Миколая, Новий рік і Різдво стали для кожного з нас, українців, символом тепла та радості, чарівності та здійснення бажань, тому чекаємо на них, щоб з головою поринути у піднесену, світлу, радісну атмосферу, щоб з появою першої яскравої зірки на Святвечір вкотре пережити неповторний дух різдвяної ночі, щоб на увесь рік звеселилися серця нашими прекрасними українськими колядками і щедрівками, Маланкою і Василем, щоб знову омила обличчя і душу свячена йорданська вода.

Традиційно грудневий “Разом” присвячено зимовим святам, тож думаємо, що щирі новорічні та різдвяні привітання, які відкривають його, і статті про особливості зустрічі 2018 року – року Жовтого Собаки, про подарунки з нагоди цього свята у різних країнах світу, про цілющі властивості красуні-ялинки ще більше додадуть шанувальникам журналу гарного настрою.

У передсвятковому номері на вас чекають хороші новини від Генерального консула України в Торонто пана Веселовського. Тут також знайдете розповідь про найпопулярнішу в світі українську колядку “Щедрик” та цікаве інтерв’ю з учасником відомої чоловічої капели “Дударик” зі Львова. Рубрика “Наш бізнес” цього разу познайомить читачів з майстром фотографії Вікторією Ліуш. Любителів активного зимового відпочинку, зокрема на лижах і сноуборді, зацікавить добірка про канадські гірськолижні курорти.

Юних читайликів “Разом” у грудні потішить новою казкою про янголя Світлика і чортеня Антипка – помічників святого Миколая, а заклопотаних передсвятковими турботами господинь – рецептами смачних страв, які неодмінно прикрасять святковий стіл.

Щастя, гараздів і миру –

В році новому кожній родині!

Команда Медіа-групи Разом