Грудень 2016 – Січень 2017

Морозяне чисте повітря, пухнастий іскристий сніг, сяйво вогників прикрашених ялинок, будинків і вулиць… Усе ошатно вбравши, ми, радісно схвильовані, перебуваємо в очікуванні зимових свят- провісників оновлення. У 2016-у залишаємо негаразди та гіркоту від нездійсненного і зустрічаємо Новий 2017 рік та Різдво Христове зі сміливими мріями і задумами, сподіваючись, що зміни на краще стануть реальністю. Незламна віра українців у те, що таки покінчено буде в новому році з найбільшими їхніми  бідами – війною, корупцією, бідністю. Як кажуть у народі, вода камінь точить, отож позитивні зміни неодмінно прийдуть, тільки потрібно не опускати руки, а працювати, працювати, працювати…

У грудневому “Разом” знайдете чимало святкових вітань для вас, наші читачі, від громадських діячів та організацій, представників успішних бізнесів. Про особливості зустрічі Нового 2017 року – року Вогненного Півня дізнатися можете вже зараз. Педагог Ірина Микитюк ділиться своїми думками щодо того, чому українські діти неодмінно повинні отримувати подарунки від святого Миколая.  Історія створення Ганною Романюк компанії “Троянда кейтеринг” та її шлях до успіху, безперечно, зацікавить багатьох.

Знаємо: не оминете увагою інтерв’ю з лідером гурту “Океан Ельзи” Святославом Вакарчуком, адже творчість цього колективу вже давно добре відома не тільки в Україні – скрізь у світі, де живуть українці. Читайте також про молодих талановитих майстрів – братів Кочут з Ужгорода та їхній ювелірний бренд “Kochut”. Перенесемся разом на Закарпаття в село Лумшори, де зимовий відпочинок – справжня казка.

Отож, пробачивши один одному всі образи,  зустрічаймо прийдешній рік та Різдвяні свята з чистим серцем, світлими помислами та гарними емоціями. Нехай таїнство чарівної Різдвяної ночі сповнить наші душі спокоєм  і затишком, щастям і радістю, а Господнє благословення додасть сили та здоров’я, засіє миром, добром, милосердям і благополуччям кожного, весь наш народ і нашу землю.

З Новим роком та Різдвяними святами, дорогі наші читачі! Зичимо приємних сюрпризів, гарних новин, миру, щастя, удачі та процвітання кожному. Хай вас оточують тільки добрі, шляхетні й успішні люди!

Команда Медіа групи РАЗОМ

*обкладинка

Моделі: Павліна Гриців, гуцульський півень
Фотограф: Олександр Мартинюк
Одяг: музей народної творчості Михайла Струтинського
Жіночий стрій села Пістинь Івано-Франківської області.
Старовинна сорочка та спідниця – понад 100 років.