Серпень 2018

У серпні літо вступає в пору поважної зрілості й неквапливості. Зустрічають день прохолодні роси, огортають землю легкі серпанки, вгамовується полуднева спека.

Хоч ще доволі сонця й тепла, але осінь уже не за горами, про що нагадують перші ключі  лелек у небі та величезні гамірні зграї ластівок, які гуртуються перед відльотом у вирій.

Вінчають останній літній місяць, багатий медом, садовиною й городиною, три Спаса та найбільше державне свято в Україні – День Незалежності, яке відзначається 24 серпня. Цього дня по всій Україні та у світі, де живуть українці, відбуваються масштабні урочистості, але головне, щоб кожен українець відчував свято Незалежності у своєму серці, зустрічав його зі щирим піднесення, гордістю і вірою в прекрасне майбуття Батьківщини.

Отож у серпневому “Разом”  – вітання від громадських організацій та відомих у спільноті особистостей з нагоди Дня Незалежності України. Одна з публікацій присвячена незламному поборнику української незалежності Левку Лук’яненку.

Знайомство з меблевою компанією IVI Furniture Group, яка першою на канадському ринку зібрала під одним дахом кращих виробників меблів для дому та офісу з України, – у рубриці “Наш бізнес”. В інтерв’ю для нашого журналу інженер Сергій Нитка розповідає про сконструйований ним велосипед екстра-класу “Еней”, на якому, до речі, мандрують зараз українські учасники велопробігу “Чумацький шлях до Північної Америки”.

Разом з паном  Миколою Сварником ви здійсните подорож на Ньюфаундленд і замилуєтеся величною красою айсбергів, яку він відобразив на фото. Також  помандруємо (звичайно, заочно) в українське місто Нікополь – першу гетьманську столицю.

Читайте і дізнавайтеся більше про безсумнівну, досліджену наукою користь кукурудзи. Не оминіть увагою оглядові матеріали, зокрема про вражаюче фінальне шоу конкурсу “Міс українська Канада”, Український фестиваль Capital Ukrainian Festival в Оттаві, зустріч вихідного дня Ukrainians in Business BBQ. Сторінки з рецептами страв та дитяча теж цікаві, адже, як і всі, підготовлені для вас з любов’ю.