Квітень 2018

    Початок квітня 2018 знаменує світлий Великдень – свято дійсно величне, що втілює весну, відродження і життя та яке цьогоріч католики відзначили 1 квітня, а греко-католики і православні – 8 квітня. Для людей глибоко віруючих воно надзвичайно значуще і, насамперед, є святом душі, для інших – переважно традиція та чудовий привід зібратися усією родиною за щедро накритим столом, але в усіх Великдень асоціюється з піднесеним веселим настроєм, з пухкими та запашними пасками, з писанками і крашанками, з вербовими галузками і незмінним радісним вітанням “Христос воскрес! Воістину воскрес!”. У народі кажуть, що ранній Великдень – до ранньої весни, отож, отримавши на початку квітня потужний заряд любові, надії та оптимізму, поспішимо упевнено до тепла, буяння цвіту і зелені, до свіжих перших гроз і, звичайно, до дійснення задумів.
З нагоди свята Воскресіння Господнього у квітневому “Разом” опубліковано чимало вітань, а також цьому святу присвячені роздуми консула України в Торонто Андрія Веселовського. В інтерв’ю з лідером українського рок-гурту “Без обмежень” Сергієм Танчинцем дізнаєтеся про минуле цього колективу, про його творче сьогодення та великі плани на майбутнє, а ще пропонуємо читачам інтерв’ю з відомою українською дизайнеркою одягу Роксоланою Богуцькою, у роботах якої дивним чином поєднуються сучасні модні тенденції та український національний колорит.
У рубриці “Наш бізнес” представлено компанію Custom Design and Print, де ви, зокрема, можете детальніше дізнатися про великий вибір послуг з дизайну та поліграфії, які вона пропонує.
Хоч День вишиванки відзначається у травні, ви уже просто зараз читайте уважно про зміни щодо його святкування в Торонто цього року. Про величезну користь весняних дарунків природи – березового і кленового соків – згадаємо разом. Неодмінно зготуйте львівський сирник, вишуканий і дуже смачний десерт, рецептом якого ми ділимося з милими господинями. Коли дітки заглянуть на свою сторінку в цьому журналі, то будуть знати, чому вербовий цвіт називають “котиками”.