Квітень 2017

 

Приємно підставляти  обличчя сонцю і ласкавому вітерцю? Очі потопають у яскравій зелені, і так хочеться розкинути руки, задивитися у небо, вдихнути на повні груди свіжого повітря і…просто жити? Це квітень своїми магічними принадами вже діє на нас, пробуджує в душах щирі та ніжні почуття; розкішний час для тих,  хто здатен відчувати красу, спроможний милуватися нею і вловлювати з-поміж усіх ароматів цвітіння пахощі надій.

З давніх-давен люди з нетерпінням чекали на прихід квітня, бо майже завжди припадає на нього веселково радісне християнське Великоднє  свято. За народними повір’ями,  у світі доти братимуть верх добро і любов, допоки щовесни великодньої ночі урочисто і дзвінко дзвонять дзвони в церквах, поки люди щиро, не тримаючи в серці зла, вітають один одного щасливим “Христос воскрес!”. 2017-о святкуватимемо Воскресіння Христове 16 квітня, а передуватимуть йому Благовіщення (6 квітня) та Вербна неділя (9-го). Отож не поскупився, як бачите, місяць квітень на свята, а “Разом” не поступився йому розмаїттям матеріалу, що задовольнить, сподіваємось, усіх вас.

Зверніть увагу: в цьому номері аж три інтерв’ю тільки для “Разом”! Про свою нелегку долю, справу всього життя – живопис та здобутки на мистецькій ниві розповів художник Андрій Бабич. Дізнаєтеся більше від Сергія Притули про нього як керівника популярного українського гуморшоу “Вар’яти” та його підопічних. Молодий аматорський український театр “Стожари” з Монреалю, який уже щиро полюбив глядач, представляє вам режисер Ольга Онищенко.

Неодмінно загляньте в рубрику “Нашого цвіту”, де ми часто повертаємо із забуття імена знаних у світі українців і де цього разу відкриваємо для вас художницю-модельєрку, власницю “Оскара” Варвару Каринську.

Про незвичайні місця в Україні, що дивують весняними первоцвітами та іншими квітами, читайте у квітні. Особливого аромату та свіжості пасочці надає кардамон, отож чим ще корисна ця пряність взнаєте тут і зараз. А рецепти страв, простих, смачних та, головне, перевірених нами, сподіваємося, додадуться до ваших улюблених. Для діток – зовсім новенька весняна великодня казочка!

Ще одна хороша новина від нас для вас – відтепер журнал РАЗОМ читатиме український Менреаль!

Щасливого вам Великодня та лагідного квітня, любі читачі “Разом” у Торонто, Монреалі та всіх-усюдах, де ми з вами зустрічаємось!