Березень 2017

У березні, вмитому і напоєному талими водами, народжується весна. Ще вчора здавалося не буде кінця-краю впертій зимі, а вже сьогодні молода блакитноока красуня, хоч попервах і несміло, дихає  на нас свіжим і водночас шовковистим повітрям, дає благодатну снагу землі, пробуджує до життя не тільки природу, а й мрії людські.  Як диву дивному, радієм у березні бентежному передзвону струмочків, сумлінню журавлів у піднебессі, тендітним проліскам, опушеним зеленню вербам… Кажуть, що навесні навіть діти ростуть швидше, ніж в інші пори року.

Березень, як відомо, незмінно приходить в Україну разом із Шевченківськими днями, що виливаються у велике свято єднання всіх українців, незалежно від місця їх проживання. Вшановуючи Кобзаря, ми запевняємо українського співця–предтечу, внука сивого Дніпра і сина  матері Вкраїни, в якому історія наша, все буття і всі наші мрії, що він живе в народі, як і його безсмертний «Заповіт».

Не випадково саме у березні в Торонто та ще кількох містах пройдуть  концерти під назвою ”Кобзарі” відомих колективів: канадського ансамблю українського танцю “Шумка” та Української капели бандуристів ім. Т.Г. Шевченка. Про їх довгоочікуваний спільний виступ детальніше – у цьому номері “Разом”. У ньому також знайдете огляд лютневих подій у нашій громаді. Інтерв’ю з українською письменницею Катериною Бабкіною, твори якої відомі книголюбам багатьох країн, ексклюзивно для вас. У рубриці “Наш бізнес” знайомтеся з Ростиславом Шемечком, що має психотерапевтичну практику в Торонто. Читайте, бо це цікаво, про тернопільську етномайстерню “Коза Дереза”, від традиційніх дитячих  іграшок, прикрас, вишиванок, оригінальних сувенірів якої неможливо відірвати погляд.

Рубрика “Нашого цвіту” розповідає про фізика Георгія Гамова, який своїми відкриттями допоміг іншим науковцям світу здобути аж три Нобелівські премії.

Звичайно, читаюче жіноцтво зацікавить стаття про модні тенденції сезону весна-літо 2017. Україна не може похвалитися, як Канада, ні кількістю озер, ні їх площею, але ті, що є, можуть вразити. Хочете знати чим? Дізнавайтесь на сторінках березневого “Разом”. Про життєдайну силу жита, яке здавна і годувало, і лікувало, і вік подовжувало, читайте тут і зараз.