ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ МИСТЕЦЬКОЇ СТУДІЇ “ЧАРІВНА ПАЛІТРА”

ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ МИСТЕЦЬКОЇ СТУДУЇ “ЧАРІВНА ПАЛІТРА” ВІДБУЛАСЬ 3-го ГРУДНЯ В ТОРОНТО

3 грудня в галереї КУМФ у Торонто пройшла виставка робіт юних художників мистецької студії “Чарівна палітра”  під керівництвом Наталії Валенюк, яка нещодавно відкрита при Українсько-Канадській Мистецькій Фундації. Діти – учні  студії – з гордістю показували свої роботи рідним та друзям. Виставку мали нагоду відвідати всі бажаючі, зокрема ті, хто сам цікавиться мистецтвом чи хотів би, щоб живопису в “Чарівній палітрі” вчилася його дитина.

Олег Лесюк – голова Української Спілки Образотворчих Мистців (УСОМ)  Канади, відкриваючи виставку, сказав: “Недаремно мистецьку студію названо “Чарівна палітра”: те, що тут діти з нічого творять щось – щось своє, неповторне і нефальшиве – це справжнє чудо. Дитячі роботи перевищили мої сподівання, адже в них відчутні душевність, фантазія,  справжність. Найкращі роботи студійців будуть зберігатися в колекції КУМФу, щоб діти нинішніх учнів могли їх колись побачити”.
Учнів “Чарівної палітри” та гостей привітав також відомий український підприємець та філантроп Лесь Сальник: “Я щиро вражений побаченими сьогодні дитячими роботами і з великим задоволенням буду підтримувати цю мистецьку школу, щоб вона росла і розвивалась”.

Керівник мистецької студії “Чарівна палітра” Наталя Валенюк поділилася з відвідувачами та гостями виставки своєю мрією та планами: “Хочу, щоб наша студія перетворилася на справжню мистецьку школу, де б дітей навчало більше викладачів, щоб учні, крім образотворчого мистецтва, освоювали інші напрямки, зокрема ужиткове та прикладне мистецтво, бо ж відомо про важливість формування в дитині вміння бачити і відтворювати прекрасне навколо себе. Такі виставки, як сьогоднішня, ми плануємо регулярно організовувати, тому що вони стимулюють учнів: їхню творчість побачать й оцінять інші”.

Пані Валенюк також подякувала за велику підтримку студії Лесеві Сальнику, Марійці та Роману Винницьким, компанії Lava Computers, адміністратору галереї КУМФ Діані Мельниченко, голові УСОМ Канади Олегу Лесюку та українськомовним ЗМІ, що допомагають доносити інформацію до тих, хто шукає мистецьку школу для своїх дітей чи для себе.

Двері “Чарівної палітри” відкриті для всіх бажаючих!

KUMF Galery

145 Evans Ave., Suite 101

416 766 6802

info@kumfgallery.com