Всі на ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2019 в Торонто!

Четвертий щорічний парад у вишиванках пройде в Торонто у неділю 26 травня. Він, безумовно, головна подія свята Вишиванки, яке з легкої руки англомовних телеканалів стало весняним фестивалем нашої української громади.

   Цього року уже обрано обличчя Дня вишиванки 2019: за підсумками народного голосування перемогла родина Адріанни Одомірок, яка й очолюватиме парад, відкриватиме концертну програму в Хай Парку та долучиться до кожного заходу, що їх готує для нас Vyshyvanka Association.

   Тогорічний успіх усеканадського флешмобу «Вишивана Канада», який об’єднав усі найбільші святкування Дня вишиванки від побережжя до побережжя – від Британської Колумбії до Квебеку, надихає Vyshyvanka Association на ще один всеканадський фото-флешмоб, що з наших світлин сформує карту Канади. Ставте хештег #VyshyvankaCanada2019 у соціальних мережах чи надсилайте ваші цьогорічні фото у вишиванках на пошту vyshyvankacanada@gmail.com.

   Вишиваний парад 2019 знову буде поділятися на регіони України. Саме це викликало захват у громади минулого року, бо ж українці мають змогу не просто зустрічатися – віднайти земляків з областей, міст та сіл. Траплялося, що й сусіди з України знаходили одне одного, навіть не знаючи, що живуть в одному місті за океаном. Приходьте самі та зі своїми знайомими, тому що цього разу оргкомітет буде нагороджувати найбільшу колону.

   Традиційний автопробіг з нагоди Дня вишиванки теж долучиться до параду. Після “Вишиваної ходи” громада зможе насолодитися українськими піснями і презентаціями біля пам’ятника Лесі Українці у Хай Парку, адже цей захід обіцяє бути цікавішим, ніж торік, та ще й з сюрпризами.

   Оргкомітет святкування Дня вишиванки в Торонто готує подарунки та сувеніри для дорослих, забавки для дітей. Також очікується присутність як під час параду, так і концерту в Хай Парку Валерія Харчишина та рок-гурту “Друга Ріка”.

   Танці у вишиванці пройдуть 26 травня в MOD Club під улюблені хіти “Другої Ріки”.

   Заходьте на сайт www.vyshyvanka.org чи слідкуйте за оновленнями Vyshyvane Toronto у Фейсбуці  щодо детального розкладу Дня вишиванки. До зустрічі 26 травня!