Вечір пам’яті співака, Героя України Василя Сліпака

12 листопада 2017 року в Торонто у бенкетному залі “Княжий двір” (ресторан “Золотий лев”) музикою і піснею було вшановано пам’ять українського патріота, відомого оперного співака, Героя України Василя Сліпака, який воював на Сході України і 29 червня 2016 року ціною власного життя врятував від смерті своїх побратимів, а сам загинув.
Благодійний творчий вечір ініціювали Генеральне консульство України в Торонто і МОУГ “Четверта хвиля”. У залі панувала зворушлива атмосфера, пройнята почуттям скорботи за втратою та водночас гордості за мужнього героя і талановитого співака Василя Сліпака. Дуже тепло привітали глядачів ініціатори та головні натхненники цього заходу – заступник Голови МОУГ “Четверта хвиля” Анна Кісіль та дружина Генерального консула України в Торонто Марина Веселовська.
У концерті брали участь хор “Оріон-Левада”, Вокальна студія Сергія і Лариси Стільмашенків, Заслужений артист України, бандурист Віктор Мішалов, Наталя Кулинич-Колач, Михайло Бутенко, Андрій Білан, Оксана Пікуш, Гануся Танчак та багато інших. Сильне враження на глядачів справило виконання оперних арій Сергієм Стільмашенком та його емоційна розповідь про дружбу і співпрацю з Василем Сліпаком, з яким свого часу вони разом співали на сцені Паризької національної опери.
Кошти від благодійного концерту будуть передані заснованій Василем Сліпаком організації “Українське братство”, яка займається допомогою дітям загиблих воїнів АТО.
Фото: Микола Сварник