Ukrainians in Business picnik party – родинна зустріч вихідного дня для ділових людей

 

8 липня на відкритому майданчику ресторану “Львівський замок” було людно та весело. Цього недільного дня на запрошення новоствореної групи Ukrainians in Business сюди прийшли ті, хто займається підприємництвом у Великому Торонто (GTA). Багато з них завітали цілими родинами, адже і батькам, і дітям тут було чим зайнятися. Дорослі тішилися зустріччю з давніми добрими знайомими та з приємністю знайомилися з новими людьми. Невимушено і водночас активно за кухлем пива і бургером усі присутні спілкувалися між собою та брали участь в  іграх, вигравали призи – загалом весело, цікаво і корисно проводили час.

Головним спонсором цієї події стала Українська Кредитова Спілка Лимитед. Також захід підтримали корпорація “Міст”, магазин м’ясних виробів “Halenda’s”,  компанія “IVI Furniture Group”, що представляє меблі з України, медіа-група РАЗОМ, Custom Design and Print. Ресторан “Львівський замок” дуже добре подбав про те, щоб гості почувалися комфортно та були ситі.

Ця недільна зустріч ділових людей була однією з перших подій, організованих Ukrainians in Business. Їй уже передувало кілька занять із серії уроків гольфу для початківців, які, до речі, можуть відвідувати всі бажаючі. Щомісяця Ukrainians in Business буде організовувати різноформатні зустрічі для спілкування представників різних сфер бізнесу, досвідчених і не дуже, але об’єднаних постійним пошуком, бажанням вдосконалювати та розвивати власну справу. Серед запланованих заходів – семінари, панельні дискусії, консультації спеціалістів, зустрічі у форматі speed networking, розважальні заходи та багато іншого.

Долучайтеся до Ukrainians in Business на сторінці f Ukrainians in Business

ЗА ВСІМА ПОДІЯМИ УКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДИ СЛІДКУЙТЕ ТУТ

Фото: Микола Сварник