Ukrainian Canadian Business Networking Night ВЕЧІР ЗНАЙОМСТВА ТА БІЗНЕС-СПІЛКУВАННЯ

31 травня у приміщенні ще відносно нового, але вже дуже популярного ресторану “Львівський замок” зібрались люди різних сфер діяльності та статусу на черговій зустрічі Ukrainian Canadian Business Networking Night, організованій UkrPages.directory. Усіх, хто завітав на неї,  об’єднує бажання спілкуватися, заводити нові знайомства та налагоджувати контакти в бізнес-колах українсько-канадської спільноти.

Захід відбувався у традиційному форматі “speed networking”, який встиг полюбитися завсідникам попередніх зустрічей. Суть його у тому, що кожен учасник має одну хвилину, щоб представити себе у міні-групі за круглим столом, після чого всі пересідають за інші столи відповідно до спеціально розробленого організатором алгоритму. У такий спосіб за 1,5 години присутні перезнайомились і  вибрали для себе людей, з якими хотіли б поспілкуватися більше під час неформальної частини вечора за келихом вина та легкими закусками. Ресторан “Львівський замок” привітно приймав учасників зустрічі та пригостив усіх смачним десертом.

Незмінний спонсор  Ukrainian Canadian Business Networking Night – Українська Кредитова Спілка Лимитед (UCU), маркетинговий директор якої Юрій Дякунчак сам охоче бере участь у спілкуванні.

Цього вечора новиною для багатьох стало оголошення про створення групи Ukrainians in Business для мотивованих професіоналів та підприємців, зацікавлених у спілкуванні та налагодженні тісніших і постійних зв’язків між собою і, отже, у зміцненні канадсько-української бізнесової спільноти. Ukrainians in Business стане  майданчиком для ділові люди, де вони зможуть знайти однодумців, нових бізнес-партнерів, підтримку, необхідні знання та досвід.

Першою подією, яку організує  Ukrainians in Business, буде пікнік на майданчику ресторану “Львівський замок” 8 липня 2018. Запрошуємо всіх зацікавлених у  особистісному зростанні, розвитку власної справи та розширенні кола спілкування. Приєднуйтеся: буде цікаво, смачно, весело і корисно!

СЛІДКУЙТЕ ЗА ПОДІЯМИ ТУТ:

razom.media/events-page

Ukrpages.directory