UCU HELPS UKRAINE: “НЕЗЛАМНИЙ ЦВIТ”

 

28 жовтня в банкетному залі “Княжий двір” у Торонто відбулася чергова щорічна зустріч з низки благодійних заходів під назвою “Незламний цвіт”, проведена Українською Кредитовою Спілкою Лимитед (UCU) у рамках започаткованого нею проекту “UCU допомагає Україні”, спрямованого безпосередньо на допомогу пораненим захисникам України. З січня 2015 р. громада через програму UCU Helps Ukraine зібрала близько $220, 000 (разом з зібраними на цій події). Значна частина цих коштів була спрямована на допомогу 107 важкопораненим бійцям, що проходили чи проходять реабілітацію в лікарнях після повернення з фронту, решта грошей чекає свого розподілення.

Гостями події  “Незламний цвіт 2018” були Катерина Михайлова та її чоловік Петро Січко з України, які з Майдану пішли на фронт як парамедики. Перед відправкою в зону АТО вони пройшли вишкіл на полігонах, разом з батальйоном “Айдар” тримали позиції українських військових у 2015-у. Після контузії Катерина і Петро не можуть повернутися на війну. Минулого року обоє проходили відбір у команду Ігор Нескорених у Торонто, але взяли в команду тільки Катерину. Вона брала участь у змаганнях з пауерліфтингу та стрільби з лука, саме у стрільбі здобула призову медаль. Зараз Петро і Катерина – активісту руху ветеранів в Україні, працюють з побратимами, які повертаються з фронту, через спорт та волонтерство допомагають їм подолати посттравматичний синдром.
Говорили на зустрічі про війну, фронтовий досвід Катерини та Петра і, про ветеранський рух і його перспективи, про те, як саме і кому  фінансово допомагає UCU коштами, зібраними на таких подіях, як “Незламний цвіт”, і про важливість цієї допомоги.

Рахунок допомоги українським пораненим героям #721225

Фото: Микола Сварник