The Cake Smith: Cвято буде справжнім!

 

Неможливо уявити наше життя без солодощів: тортів, печива, кексів, пирогів і пиріжків тощо. Маленькі, запашні, пухкі, пресмачні і привабливі на вигляд витвори мистецтва полюбляють, мабуть, усі. Випічка у домі – запорука гарного настрою і маленьке свято, яке можна зробити, коли забажаєш, з приводу чи без нього. Потішити себе і родину можна смаколиками, купленими в улюбленій кондитерській, де солодкі дива з фантазією і душею створюють справжні майстри, з-під рук яких виходять, наприклад, неймовірні торти, що підкорюють дизайном та можуть стати окрасою будь-якого святкового столу і чудовим подарунком.

Cаме такою є кондитерська The Cake Smith на вулиці Блур (Bloor West Village) в Торонто: затишна, з букетом неймовірно апетитних ароматів, де кожного радо зустрінуть, де майстерно і з любов’ю зготовлена випічка та духмяна кава додадуть радості і спокою. Три роки тому крамницю The Cake Smith відкрила у минулому тернополянка Наталя Шевців.

Випічкою – мрією ласунів – вона захопилася ще в Тернополі, а оскільки це хобі не тільки сильно сподобалось, але й добре виходило, то Наталя наважилася перетворити його у власний бізнес і втілювати свої кулінарні ідеї, задуми, вигадувати нові рецепти тощо. Попервах він розташувався в крихітному приміщенні, потім, коли побільшало працівників, бо зростав попит на продукцію, кілька разів доводилося міняти його на просторіше.

2003 року Наталя Шевців разом з чоловіком Олегом і сином Миколою переїхала в Канаду. Тут від свого захоплення не відмовилася: працювала у різних пекарнях, навчалась і, отримавши диплом кондитера та Red Seal в Gorge Brown College, вирішила ще раз, уже в Канаді, розпочати власний бізнес. Хоч на той час Наталя досить добре знала всі нюанси кондитерської справи, на новому місці довелося ще багато й інтенсивно вчитися аспектам ведення бізнесу в цій країні. Зрозуміло, було нелегко, але велике бажання, впевненість і наполегливість дали гарний результат.

Хоча кондитерська справа нелегка, як може здатися, Наталя любить її всім серцем і ставиться до неї дуже відповідально. “Я готую, як для своєї сім’ї: тільки з сировини найкращої якості і без жодних харчових замінників”, – говорить вона. За створеною нею духмяною і смачною красою криється щоденна одноманітна праця. Складно цілий день бути на ногах, іноді не маючи хвильки на відпочинок, непросто знайти індивідуальний підхід до кожної працівниці у суто жіночому, хай і невеликому, колективі, але Наталя Шевців не зважає на труднощі, бо робота приносить їй радість і велике задоволення.

Найголовніший напрям роботи The Cake Smith – це, мабуть, випікання та оздоблення весільних тортів, красивих, стильних, з вишуканим смаком. Їх дійсно інакше, ніж “солодкими шедеврами”, не назвеш, а оригінальний і неперевершений вигляд завжди викликає непереборне бажання скуштувати. В The Cake Smith також можна замовити торт, зроблений майстерно та з фантазією, для родинного чи корпоративного свята, і ця красиво оформлена смакота додасть події урочистості, а присутнім – гарного настрою. Тих, хто надає перевагу печиву, здивує великий асортимент його, який тут запропонують, задовольнивши будь-який смак. Отож, якщо шукаєте щось солоденьке, оригінальне, красиве і смачне, то неодмінно знайдете це в The Cake Smith.

Менше року тут, крім кондитерських виробів, почали готувати ще й голубці, вареники, борщ тощо, якими, гарячими та апетитними, можна посмакувати прямо тут чи придбати і взяти з собою охолоджені. Наталя Шевців планує розширити асортимент несолодких страв, організувавши так званий Hot table.

 

Власниця The Cake Smith розповіла, що, і коли тільки-но приїхала в Канаду, і коли починала свій бізнес, багато добрих людей допомагали їй, тож тепер вона по змозі намагається підтримувати благодійні ініціативи та події в українській громаді.

Улюблений відпочинок Наталі – подорожі разом з сім’єю. Раніше вона захоплювалася складною вишивкою, але тепер на це не залишається часу, який віддає плеканню власного бізнесу. Наталя щаслива, бо знайшла у житті своє покликання і займається справою до душі, про що несказанно мріє багато людей.

Тим, хто має намір створити власний бізнес, вона радить обов’язково пробувати реалізовувати свій задум, хоча, попереджає, можуть бути і проблеми, і перешкоди. Наталя вірить сама і цьому вчила свого сина, що труднощі потрібно не обходити, а, переступивши, рухатися до своєї цілі.

Читачам журналу РАЗОМ напередодні Різдвяних і новорічних свят Наталя Шевців бажає миру, добробуту і достатку, віри, надії та… трохи солодкого у житті. Вона запрошує до себе в The Cake Smith і запевняє, що смачна випічка з запашною кавою додасть кожному настрою і оптимізму.

2352 Bloor St. West, Toronto, ON M6S 1P3

tel: 647-748-8225

the.CakeSmith.Inc@gmail.com

www.thecakesmithinc.com