Сторінка Генерального консульства України в Торонто

Де знаходиться це місто? Як правильно написати цю назву? Як правильно оформити документи? Скільки це буде коштувати? На ці й тисячі інших подібних питань тепер одна відповідь: ГУГЛ! ЮТЬЮБ! ФЕЙСБУК!

Чудово видані в золотих палітурках енциклопедії незаймано очікують у шафах за склом. Зручні довідники на тисячі сторінок на рисовому папері нудьгують на дальньому кутку письмового столу. За останні три роки я бачив лише одного лікаря, який скористався новітнім друкованим медичним тезаурусом, та й той не знайшов у ньому відповіді на питання, що цікавило його, і попросив секретарку пошукати в Інтернеті.

Нині у кожного є комп’ютер. Великий настільний, лептоп чи у телефоні, геть дешевий чи найновіший за 10 тисяч доларів, але у всіх. Та чи ми, українці, зручно почуваємося в електронному світі? Чи опанували технології, як решта землян, чи підключили не лише себе і родину, а й друзів, гурт, школу, церкву, національну централю до Павутиння?

Генеральне консульство України в Торонто, як і всі українські дипломатичні установи в світі, має свою офіційну інтернет-сторінку, а ще сторінку у Фейсбуці. Друга – для душі, а перша – наш важливий щоденний інструмент. Можемо констатувати, що українці ним користуються недостатньо. Практично зранку до вечора в Генконсульстві співає телефон. Англійською та українською ставлять питання, відповіді на які написані, також двома мовами, на нашому сайті. Інформація, яка тут є, достатня для правильного вибору часу візиту і називає усі необхідні документи. Є навіть персональні адреси електронної пошти консулів Святослава Кавецького та Наталі Заїки – звертайтеся, дізнавайтеся!

Українці більше довіряють своїм ногам: ідуть та розпитують на місці, у Консульстві, створюючи цим чергу для інших, хто вже готовий оформлювати документи. Також телефонують, і консули детально та довго відповідають їм, а могли б насправді готувати для видачі документи тим, хто стоїть у черзі.

Приймаючи щодня десятки людей, співробітники невеликого Генконсульства України в Торонто прагнуть, щоб усі отримали бажану послугу швидко та якісно. Важливий помічник у цьому світове Павутиння. Будь ласка, перед тим, як іти в Консульство чи телефонувати, скористайтеся вашим комп’ютером. Ви збережете свій час і час решти відвідувачів. Наперед вдячні.

toronto.mfa.gov.ua

Facebook

Генеральний консул Андрій Веселовський