ROSS|CHEPIL – сильні адвокати, які захистять права та інтереси ваші особисті чи вашого бізнесу

Понад 40 років тому Леррі Росс (Larry H. Ross) заснував приватне адвокатське бюро, нині відоме під назвою ROSS|CHEPIL. 2016 року відразу після отримання права практикувати закон в провінції Онтаріо (Called to the Bar) партнером Росса стала Олена Чепіль. Поєднання 45-річного досвіду у сфері юриспруденції старшого партнера і сучасних знань та інновацій молодого партнера робить цей адвокатський тандем надзвичайно успішним і сильним. Разом вони мають змогу охопити більше галузей права, робити юридичний процес для своїх клієнтів – чи то пересічної людини, чи великої корпорації або фінансової структури – максимально ефективним та комфортним.

Юридичну освіту (LL.B.) Леррі Росс, який народився у Лондоні (Онтаріо), здобував в University of Western Ontario. Практикувати право він почав 1973 року (Called to the Bar), спеціалізуючись зокрема на правових аспектах житлової і комерційної нерухомості та корпоративному праві. Росс має також викладацький досвід (Business Law, Centennial College), входив до складу правління об’єднань Ontario Bar Association Real Estate Section, Toronto School of Art, Toronto Volunteer Association. Він член Юридичного товариства Онтаріо та Канадської асоціації адвокатів Онтаріо (Law Society of Ontario and the Canadian Bar Association).

Леррі Росс – зразковий сім’янин, батько 4-х дітей і дідусь 13-и внуків.

Партнер Росса Олена Чепіль після закінчення 1999 року Дрогобицької гімназії відразу попала в США, штат Айова, де навчалася у коледжі (Business & Computer Science). Це був надзвичайно важкий період для неї, але молода дівчина в чужій країні давала собі раду і вчилася. Коли Олена тільки-но приїхала до Америки, їй багато допомагав порадами досвідчений адвокат Волтер Конлон, і чим більше вони спілкувалася, тим зрозумілішим ставало їй, що хоче бути, як Конлон, адвокатом. Закінчивши коледж, Олена переїхала в Чикаго, працювала в логістиці, а потім започаткувала там власний логістичний бізнес, серед клієнтів якого були компанії Sony, Costco, Японські авіалінії, кіностудії анімаційних фільмів.

Хоч у США Оленин бізнес був досить успішний, її манила Канада, тому українка, яка не боїться труднощів, 2008 року приїхала сюди. Треба було вирішувати, чим займатися далі. Логістика Олену вже мало цікавила, то взялася втілювати свою мрію – практикувати право. Спочатку пішла вчитися в Humber College на паралігала. Потім прагнення до глибоких знань привело Олену в York University (Human Rights program), де вона провчилася рік і відправилася у Великобританію, бо була прийнята до юридичної школи в University of Kent (Canterbury, UK). Навчання в цій країні Олена називає найцікавішим періодом свого життя, вона навіть планувала там жити і робити кар’єру. В Англії їй запропонували роботу, тому приїхала в Канаду закінчити справи, а назад не вернулася, бо тут зустріла свого чоловіка Гедімінаса. Ще один надійний друг Олени – маленький пудель Чарлік, який приїхав з нею з Америки, супроводжував в Англії і тепер щодня “асестує” в офісі.

З Леррі Россом, від якого перейняла чимало знань та умінь, Олена працює з 2013, а 2016-го вони стали партнерами у фірмі.

Хоч багато хто з адвокатів надає перевагу індивідуальній діяльності, Олена завжди хотіла мати надійного партнера. “Ми працюємо з різними клієнтами і над різними проблемами, – каже вона. – 50% клієнтів звертаються до нас з питаннями, які адвокат може вирішити самостійно, інша половина – зі складнішими: наприклад, започаткований кимось бізнес розрісся і потрібно його інкорпорувати. Коли йдеться про корпорацію, зокрема з кількома власниками, кожен з яких має в ній свою частку (shares), то це вже складніша ситуація, над котрою ми працюємо у партнерстві, поєднуючи наші знання, досвід, ідеї”. У фірмі, крім адвокатів Росса та Чепіль, працюють ще Стівен Лебідь та Орест Осмак. У ROSS|CHEPIL адвокати надають переважно послуги соліситорів (solicitor), тобто не відвідують суд, за винятком імміграційних апеляцій, чим займається Олена. Якщо клієнт потребує послуг баристера (представлення у суді), вони направляють його до сина Леррі Марка Росса, який спеціалізується на цьому.

Велика частка роботи адвокатів фірми ROSS|CHEPIL – операції з купівлі, продажу, оренди житлової та комерційної нерухомості. Процедури щодо житла зазвичай прості, але деколи все-таки виникають складнощі, тоді вони спільно беруться за вирішення цих проблем. Вимагають складних операцій (complex commercial transactions) процедури з комерційною нерухомістю. Так, наприклад, коли продається торгово-офісна площа (plaza), де функціонує багато бізнесів, відповідно ведеться робота з багатьма адвокатами, які їх представляють, перевірка договорів оренди тощо.

Часто молоді сім’ї купують землю (vacant lot), беруть кредит під забудову і будують житло,  після чого трансакція переоформляється, робиться перефінансування і оформляється звичайна позика (mortgage) на новозбудоване житло. В цьому процесі також допомагає ROSS|CHEPIL. Важливою ділянкою діяльності фірми є корпоративне право (Business and Corporate Law), що містить у собі створення нового бізнесу, купівлю чи продаж існуючого, складання комерційної оренди, реєстрацію договору оренди тощо. Адвокати настійно рекомендують звертатися до них за професійною порадою, наприклад, ще до реєстрації нового бізнесу, адже потім набагато важче, довше і дорожче виправляти щось не так зроблене. В ROSS|CHEPIL забезпечують юридичний супровід купівлі-продажу бізнесу: ресторанів, перукарень, магазинів, де часто виникає необхідність перевірки та переоформлення договору оренди.

Ця адвокатська фірма також спеціалізується на складанні заповітів і розподілі майна згідно заповіту, а за його відсутності – згідно провінційного закону Ontario’s Succession Law Reform Act. Важливе значення має наявність заповіту для сімей з неповнолітніми дітьми: не всі знають, що саме в ньому батьки можуть заздалегідь у разі своєї смерті назначити опікуна для дітей, а без заповіту, в якому вказаний опікун, вони потрапляють у прийомні сім’ї (fosters care).

ROSS|CHEPIL надає послуги щодо накладання будівельної застави Construction lien. Контрактор, який виконав роботу, повинен отримати оплату згідно договору. У разі неотримання він має право зареєструвати Construction lien на ту нерухомість, де виконувалась робота. Адвокати оформляють документи, відправляють листи про накладання застави власнику і в банк.

Адвокати фірми розуміють важливість дотримання правил, яких вимагає Law Society і бізнес-етика, та вміння будувати такі відносини з клієнтом, щоб він почувався комфортно, зокрема не сумнівався щодо збереження конфіденційності. Олена Чепіль розповіла: “Маючи кілька адвокатів у фірмі, я можу відправити клієнта до свого колеги, якщо з ними йому буде комфортніше працювати. Мені добре вдається знаходити спільну мову з новоприбулими, адже сама адаптувалася в двох країнах. Коли задоволений клієнт щиро дякує, відчуваю, що робота зроблена добре і що я на своєму місці.”

Л. Росс і О. Чепіль планують створити Law Boutique Firm, де клієнт зможе отримати послуги всіх напрямків законодавства, причому в деяких хочуть розширитися у найближчому майбутньому.

У Леррі Росса є принцип, який перейняла і Олена: коли життя тобі дає змогу заробити і ти в кращій ситуації, ніж інші люди, то треба їм допомогти. Він, багатий своїми внуками, дає пожертви на дитячий шпиталь Sick Kids. Олена підтримує дитяче видання “Розумники”, фінансово допомагає Лізі українських католицьких жінок.

Олена з власного досвіду знає, що починати бізнес дуже важко і страшно, але переконана сама і переконує інших: треба дивитися страхові у вічі і таки пробувати, тим паче у мегаполісі, де для цього можна знайти шляхи і ресурси. “Як на мене, – каже вона, – ви вже неуспішні, якщо не спробуєте, і набагато успішніші, коли почали справу, але з того нічого не вийшло. Ви отримали цінний досвід”. Власний бізнес – це наполеглива робота, щонайперше над собою, та самодисципліна.

Життєве кредо Олени Чепіль оптимістичне: НЕМАЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО. З власного досвіду винесла, що, коли задумане здається нереально здійснити, це прекрасно мотивує її досягти цілі. Вона почувається добре і в тонусі, розвиваючись, навчаюсь та вдосконалюючись.

Адвокати фірми Ross | Chepil запрошують до співпраці та гарантують, що з ними ваші юридичні проблеми вирішаться ефективно і без стресу.

www.rclawyers.ca

609 Bloor Street W.

Suite 200, Toronto ON

Fax: 416.535.7698

lross@rclawyers.ca

Tel. 416.535.6211

555 Burnhamthorpe Rd.

Suite 304, Etobicoke ON

Fax: 416.233.0432

ochepil@rclawyers.ca

Tel. 416.233.4631