Річкові круїзи

 

Старовинні замки, храми, пишні виноградники, вимощені бруківкою затишні вулички середньовічних сіл, заворожуючі пейзажі – саме такі приголомшливі краєвиди відкриваються перед тими, хто обрав для своєї подорожі річкові круїзи.
Мандруючи річковими шляхами крізь історію цілих континентів, ви не лишень дізнаєтесь, наприклад, про велич Європи чи містичні легенди Давнього Єгипту, не просто зачудуєтесь унікальною культурою Азії та Африки – ви торкаєтесь до самого серця і глибин душі цивілізацій, їх вражаючих природних явищ, архітектурних шедеврів та найцінніших культурних надбань.

Цей неймовірний досвід ви отримаєте, подорожуючи з максимальним комфортом у своєму 5-ти зірковому плавучому готелі класу люкс і насолоджуючись не тільки краєвидами, які споглядаєте 24 години на добу щодня упродовж круїзу, але й з винятковим сервісом на борту. На відміну від морських круїзних лайнерів, річкові (всі, без винятку) невеликі за розміром, переважно з кількістю пасажирів до 200, а на деяких маршрутах – менше півсотні. Побудувати судно вищим не дозволяють стародавні мости, які особливо часто зустрічаються на річках Європи і багато з них стали архітектурними пам’ятками, хоча більш сучасні зведені вже як розвідні. Спорудити його довшим чи ширшим не дозволяє система шлюзів, через яку він проходить упродовж круїзу.

Очевидна перевага річкового круїзного транспорту в невеликій кількості пасажирів, адже за час подорожі вони стають дружньою компанією, всі знають один одного в обличчя, при бажанні легко знаходять нових друзів, співрозмовників, однодумців. Чи не найголовніша родзинка річкових круїзних суден – відсутність кают без вікон. Більшість кают мають велике, на всю стіну вікно, яке з легкістю трансформується у балкон, тож, навіть відпочиваючи в зручному ліжку в своїй кімнаті, ви можете насолоджуватись видом за бортом.

Існує багато різноманітних маршрутів для подорожі річкою, і всі вони включають у себе ексклюзивні екскурсії. Найпопулярніші річкові круїзи Європою по Рейну, Сені, Дору та Дунаю, маршрути яких проходять через Францію, Німеччину, Австрію, Угорщину, Словаччину, Португалію, Іспанію… Багато європейських міст побудовані на березі річок, поблизу одне одного, тому щодня у подорожуючих є можливість відвідати одне або два з них. В залежності від обраного вами маршруту побачите Мюнхен, Будапешт, Віднь, Братиславу, Страсбургі, Амстердамі Лісабон, Париж та багато інших великих, маленьких міст, містечок та сіл. Ви скуштуєте ароматні вина відомих європейських винарень та смачну національну кухню різних країн та народів. Під час екскурсій матимете нагоду побувати в селі Живерни (Франція), де жив та творив Клод Моне, чи поринути в атмосферу старовини та розкоші на одному з приватних концертів та бенкетів у середньовічних замках, або проїхатися велосипедом по місцевих селах уздовж берегів річки навперегони зі своїм круїзним судном, вітаючи його пасажирів, які залишились на борту, та побачити багато іншого, що назавжди залишить частинку вашого серця у мальовничих куточках Європи.

Подорожуючи такими загадковими річками Південно-Східної Азії, як Іраваді, Янцзи та однією з найбільших річок світу Меконг, ви пізнаєте історію, культуру і традиції В’єтнаму, Камбоджі, Китаю, відвідавши стародавні пам’ятки і духовні храми цих країн.
Річкові круїзні маршрути Африкою приведуть вас у Єгипет, Йорданію, Замбію, Танзанію, Кенію та Намібію, а захоплюючі екскурсії перенесуть вас у Йоганнесбург, Кейптаун і Каїр. Ви потрапите до колиски цивілізації, досліджуючи землю фараонів, побачите та відчуєте велич пірамід Гізи, красу скарбниці Петрі, печерні храми Абу-Сімбел, міць водоспаду Вікторія. Вас зачарують природа та краєвиди Південної Африки і, звичайно, побачите велику африканську п’ятірку, заради якої переважно відправляються туристи на африканський континент: буфало, слона, носорога, лева та леопарда. Не за гратами у зоопарку, а на волі, у справжньому сафарі!

І, мабуть, особливе місце для нас в індустрії туризму займають круїзи Україною – подорож у глибини її тисячолітньої історії, багатої культури та традицій. Якщо ви ще не бачили мальовничих берегів Дніпра, сяючих куполів Софії Київської, козацької фортеці Хортиця та Одеських катакомб, то неодмінно побувайте у круїзі Київ-Одеса. Дніпро розповість вам непросту історію гостинної української землі та покаже легендарні пам’ятки різних епох, а взявши додатковий наземний тур на кілька днів до чи після круїзу, ви зможете зануритись у красу Карпат, самобутність Гуцульщини, посмакувати стравами української кухні в затишних ресторанах Львова, провести кілька незабутніх днів у Києві чи на березі Чорного моря в Одесі.
Дивовижний, унікальний, незабутній – саме такими епітетами можна описати кожен річковий круїз. Розмаїття вибору маршрутів вражає! Обирайте той, що найбільше до душі, а якщо складно зробити вибір, не журіться: буде ще нагода попливти “своїм” річковим маршрутом, побачити всі омріяні місця та отримати незабутні враження!