Ресторан “Львівський замок”: українська гостинність, вишуканість, смакота

Кого з українців не запитай про Львів, стане зрозуміло, що одні закохані у це прекрасне старовинне місто, а інші мріють там побувати. Сьогодні атмосферу міста Лева можна відчути у Міссісазі, де менше року тому відкрився новий банкетний зал/ресторан “Львівський замок”. Несказанно зраділи цьому і місцеві українці, зокрема львів’яни, і всі, хто вже мав нагоду відвідати заклад, а ті, що побувають у ньому, обов’язково гідно оцінять його.

   “Львівський замок”, затвердивши спершу свою репутацію банкетного залу, в якому гості святкують весілля, ювілеї, христини, корпоративи та інші урочистості у вихідні, з квітня 2018 працює щодня, пропонуючи клієнтам смачні обіди й вечері.

   Стрімко зростає популярність ресторану не тільки серед українців Великого Торонто (GTA), а й, наприклад, італійці чи поляки з задоволенням відвідують його. Варто наголосити, що сюди інколи спеціально приїздять гості з Америки, чи заходять люди, які подорожують через Торонто і дізнаються про “Львівський замок” в аеропорту чи готелі. Гарна слава про заклад уже розлетілася по різних провінціях Канади. Відомі в Україні особистості теж встигли полюбити цей ресторан: з часу його відкриття тут побували гурти “Піккардійська терція” та “Антитіла”, артисти театру ім. М. Заньковецької, учасники хору “Дударик”, “95 квартал” та багато інших.
Господарем “Львівського Замку” є пан Володимир зі Львова, який давно живе в Канаді і займається тут підприємництвом (нерухомість, медична сфера),  а його вірними партнери – творчі люди: тернополянин Володимир Мельниченко, музикант відомого гурту, який згадаємо пізніше, а також світова знаменитість – музикант Василь Попадюк. До речі, раз на тиждень маестро прибуває до Торонто і особисто кухарить для гостей ресторану, а це, погодьтеся, щось таки значить. Його фірмова страва – борщ Попадюка у капусті. Хто б, скажіть, не хотів його скуштукати? І борщ, майте на увазі, справді смачний!
   Директор та менеджер закладу Володимир Мельниченко наголошує, що низькі ціни не є пріоритетом їхнього ресторану. “Ми хочемо задовольняти будь-які смаки наших гостей, навіть дуже вишукані, та створити в “Львівському замку” гостинну домашню атмосферу”, – каже він.
   Власники та менеджмент ресторану постійно працюють над вдосконаленням і урізноманітненням свого молодого бізнесу. Влітку вони планують потішити відвідувачів кількома приємними новинками, такими як відкриття літньої площадки та проведення по п’ятницях латинських вечірок під музику справжнього кубинського гурту та DJ, а для малечі буде побудовано дитячий майданчик. Заклад також планує надавати послуги кетерінгу.

   “Ми хочемо, аби люди не чекали українського фестивалю, для того щоб повеселитися і добре провести час, тому будемо створювати для них свято щовихідних, – розповідає Володимир. – Для цього, крім літнього майданчика, на території позаду ресторану готуємо сцену, де, приїхавши в Торонто, виступатимуть наші зіркові гості та молоді місцеві таланти”.
       Родзинка закладу – виключно українська музика, яку у вихідні дні тут виконують музиканти з гурту “Отава”, що приїхали з Тернополя, та молоді виконавці, зокрема Роман Бутенко, Софія Дичковська та інші. До речі, Володимир Мельниченко – також учасник гурту “Отава” – каже про його гру: “Газуємо по-нашому”.
   Мають змогу збиратися разом у “Львівському замку” і спортивні вболівальники, щоб зазвичай за кухлем пива “Львівське” та “Шевченко” дивитися змагання на величезному екрані. Діловим людям тут пропонують кімнату для бізнес-зустрічей, які гарантовано пройдуть успішно за смачним обідом у тихій, гостинній атмосфері.
       У ресторані великий вибір вин, зокрема можна спробувати “Ламберг” (давня назва Львова) та спеціально виготовлене для цього закладу на одній з винарень Ніагарського регіону вино “Львівський замок”, яке вже полюбилось багатьом відвідувачам.
Меню ресторану багате стравами інтернаціональної канадської та європейської кухні, і, звичайно, значне місце в ньому займають традиційні українські страви, від одних тільки назв яких (“пан-дерун”, бануш, “львівський дикобраз” чи “львівська сокира”) збуджується уява та апетит. А ще ж морепродукти, лобстери, стейки різних видів, сашімі такі смачні, що пальчики оближеш. Усе це кулінарне багатство майстерно, відповідально і з любов’ю створює шеф-кухар Діна, що родом з Білої Церкви. З моменту, коли гість переступає поріг ресторану і аж поки не покидає його, він відчуває на собі дуже гарне обслуговування молодих професійних офіціантів, більшість з яких приїхала в Канаду з різних регіонів України.
   Часто відвідувачам “Львівського замку” тамтешні страви настільки подобаються, що вони просять поділитися рецептом, але ж це, зрозуміло, секрет фірми. Та не засмучуйтеся, бо можна замовити те, що дуже посмакувало тут, для вашої домашньої вечірки.
   “Ентузіазм, з яким ми працюємо, невимушена атмосфера, професійний і привітний персонал – усе це створює в ресторані дуже позитивну енергетику, як у “місці сили”. Відвідувачам у нас комфортно і затишно, тому вони нерідко кажуть, що ніби дома побували”, – говорить Володимир. Звичайно, щоб досягти такого високого результату, довелося добре попрацювати, починаючи з ремонту, заміни комунікацій та оснащення новою кухнею до декору, складання меню, яке постійно збагачується, підбору працівників. Елегантності дизайну інтер’єру додає вишуканий посуд, дбайливо підібраний до стилю закладу.

   Ті, хто мав нагоду побувати в “Львівському замку”, неодмінно повертаються сюди та ще й приводять друзів та родичів. Заклад дуже активний у соцмережах, отож за новинками меню ресторану, подіями, анонсами можна слідкувати в будь-який час.
   Мабуть, цікавої архітектури будівля на вулиці Дандас, яка не раз міняла власників і назву, врешті-решт знайшла своїх справжніх небайдужих господарів і остаточно визначилася з назвою. Тепер тут розташований “Львівський замок”, двері якого завжди гостинно відкриті для всіх і де кожен ваш день, а надто урочисту подію, зроблять незабутньою.

Вирушаймо без вагань за хорошим настроєм і смакотою до “ЛЬВІВСЬКОГО ЗАМКУ”!

2120 Dundas St E, Mississauga, ON L4X 2V3
www.lvivcastle.ca
www.facebook.com/lvivCastle/